Rockstar Social Club 1.1.5.6 Yayınlandı

Makaleler
36
Yer
Sakarya
Güncel olarak indirmek isteyenler altta bulunan linkten indirip kurabilirler.
GTAV, Max Payne 3 ve L.A. Noire ile ilgili yaşanan bazı sorunları gidermek için yayınlanmıştır.

Oyunları başlatırken launcher hatası alanlar için güncel olan bu yazılımları kurması gerekmektedir.
Link

Yanında kurulması gerekenler:
Download DirectX End-User Runtime Web Installer from Official Microsoft Download Center

Download Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center

Hocam rocstar games indirilmiyor dosya
Yukarıda verdiğim dosyalardan biri indirilmiyor diyorsanız sizde farklı sorun var. DNS, proxy, vpn gibi araçları kaldırıp standart ayarlara dönün.
Eğer programlar inip social'dan indirmiyorsa yine dediklerimi kontrol edin.

Halen rockstar services unavailable(code2) hatasını alıyorum.
Halen dediğinize göre bir önceki sorunuzu sormanız gerekirdi önceki sorunuzu sordunuz mu da halen diyorsunuz? Ayrıca konuda code2 hatası alan yok.

Yukarıda verdiğim dosyalardan biri indirilmiyor diyorsanız sizde farklı sorun var. DNS, proxy, vpn gibi araçları kaldırıp standart ayarlara dönün.
Eğer programlar inip social'dan indirmiyorsa yine dediklerimi kontrol edin.

Halen dediğinize göre bir önceki sorunuzu sormanız gerekirdi önceki sorunuzu sordunuz mu da halen diyorsunuz? Ayrıca konuda code2 hatası alan yok.
Ben varım hocam ne yaptıysam düzelmedi.

@Murat5038 Abi verdiğin linke tıklıyorum açılmıyor lütfen özelden gönderir misin dosyayı? Alttaki iki dosyayı indirdim ama social club güncellemesini indiremedim.
İndiremedi isen zaten oyunu da açamazsın. Sen ilk olarak verdiğim linke tıklayıp indirebilmeyi bulman lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı