Rockstar ve Hile koruması

Merhaba, böyle bir hile türünü ilk defa duyuyorum. Videoya alma şansınız oldu mu? İzlemek isterim.
Alma gereği duymamıştım, örneğini de internette bulamadım. Direkt olarak yanına ışınlayıp şak şak yapıştırıyordu, ayrıca kurtulamıyordum, kurtulabilmemin tek bir çaresi var, başka birisini alması. Onu aldığında beni oyun bir tık yukarıdan bırakıp normale dönüyordu.

GTA Online gerçekten değişik bir ortam. Hiç girmiyorum desem yeridir. En son girdiğimde Dilber Ay olmuştum. Kıyafet alayım diye mağazaya girdim, adam etrafımı çevirmişti çitlerle. Başıma gelmedi ama para atanı ve bununla ceza yedirenleri de duydum. Ortam çok sakat. Fırsat vermemek ve kaçmak lazım.

Online oynamak saçmalık nerdeyse, sebepsiz yere kaos ortamı yaratanlar, herkese amaçsızca saldıranlar, boş boş trainer açıp oyun zevkini düzenler, etkileşim az oyun dünyası falan. GTA 6'da FiveM'i kuranlarla anlaşıp Official RP açsalar iyi olacak araba koleksiyonum var belki ben araba tamircisi olmak istiyorum ulan?

Alma gereği duymamıştım, örneğini de internette bulamadım. Direkt olarak yanına ışınlayıp şak şak...
Gerçekten üzüldüm. Karekterinizin başına gelenler kesinlikle adil değil. Bir takım kodlardan oluşmuş olması. Bu zorbalık ve tecavüze katlanmak zorunda olduğu anlamına gelmiyor. Malesef günümüz toplumumuz bu bilince erişemedi. Tecavüze uğrayan anime karekterleri ve oyun karekterlerini kimse düşünmüyor. Peki ya kullanıcıların psikolojisi? Malesef çok büyük bir bilinçsizlik var. Sivil örgütlenmeler kurulup insanlar bilinçlendirilmeli ve eğitilmeli.

Bu çılgın gibi yapılmış bir duyar kasma örneğidir.

Gerçekten üzüldüm. Karekterinizin başına gelenler kesinlikle adil değil. Bir takım kodlardan oluşmuş olması. Bu zorbalık ve tecavüze katlanmak zorunda olduğu anlamına gelmiyor. Malesef günümüz toplumumuz bu bilince erişemedi. Tecavüze uğrayan anime karekterleri ve oyun karekterlerini kimse düşünmüyor. Peki ya kullanıcıların psikolojisi? Malesef çok büyük bir bilinçsizlik var. Sivil örgütlenmeler kurulup insanlar bilinçlendirilmeli ve eğitilmeli.

Bu çılgın gibi yapılmış bir duyar kasma örneğidir.
Buldum buldum buldum buldum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:50 hahaha

En güzel hile koruması olarak şey yapsalar keşke; hilecilerle hileciler, oyuncularla oyuncular aynı odada olsa. Ceza olarak da 3 ay vereceksin bakalım bir daha yapıyorlar mı?

En güzel hile koruması olarak şey yapsalar keşke; hilecilerle hileciler, oyuncularla oyuncular aynı odada olsa. Ceza olarak da 3 ay vereceksin bakalım bir daha yapıyorlar mı?
Yaparlar. Online'da hile yapan adamın online oyun keyfi umrunda olmaz ki zaten, Online'dakinden fazlasını trainer ile single player'a getirip oynamaya devam eder. Amaçları her şeyi açıp arkadaşlarına göstermek, sonrasında umurlarında bile olmaz.

Hileler yüzünden oyunu bıraktım. Pasif moda aldığım zaman bile öldürüyorlar. Sarhoş yapıyorlar. Kafama tüp veya büyük top koyuyorlar. Altımdan alev veya su çıkıyor. Kafese koyuyorlar. Bir sürü hile çeşidi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı