GTA 5 Online'da hile yapılırsa sadece Rockstar hesabı mı ban yer?

ArdaTaskin

Hectopat
Kek günü
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Arkadaşlar merhaba. GTA 5 Online'da herkes para hilesi yapıyor ve gördüğüm kadarıyla ban yemiyor çoğu ben de yapmak istedim fakat eğer ki ban yersem sadece Rockstar hesabım mı ban yer yoksa Epic Games hesabım da ban yer mi GTA 5'ten? Ayrıca tek seferde 100 milyon para atarsam ban yeme ihtimalim ne kadar olur? Çünkü bir arkadaşım 1 milyar attı ve 2-3 senedir ban yememiş.

Epic hesabın ban yemez. Steam'de de öyle. Örneğin CS:GO'dan VAC yerseniz Steam'inize bir şey olmaz.

Yani ben yeni Rockstar hesabı açsam o hesap ban yese Epic hesabımdan başka bir Rockstar hesabına girip Online oynayabilir miyim yine? Yani demek istediğim eğer ban yersem ana hesabımda yine oynayabilir miyim?

Hocam baştan söyleyeyim Rockstar artık bu konuda çok sert. Hesaba giren parayı incelemeye aldığı için aşırı riskli. Ben de yüzden hesabımı kaybettim. Ne kadar beleş hile varsa hiçbirinde para basma çalışmıyor ama paralılara bir şey diyemeyeceğim çünkü denemedim ama benden size tavsiye denemeyin. İlk beleş verildiğinde yapmıştım 1 trilyon para bastım ve her şeyimi dizmiştim hesap mükemmeldi ama para bitince basayım dedim 1 ay ban ve hesaptaki her şey silindi. 2. seferde akıllanmadım ve perma yedi :D.

Arkadaşlar merhaba. GTA 5 Online'da herkes para hilesi yapıyor ve gördüğüm kadarıyla ban yemiyor çoğu ben de yapmak istedim fakat eğer ki ban yersem sadece Rockstar hesabım mı ban yer yoksa Epic Games hesabım da ban yer mi GTA 5'ten? Ayrıca tek seferde 100 milyon para atarsam ban yeme ihtimalim ne kadar olur? Çünkü bir arkadaşım 1 milyar attı ve 2-3 senedir ban yememiş.
Bizim arkadaşlar yaptı ama kalıcı ye ediler 1 ay yediler

Hocam baştan söyleyeyim Rockstar artık bu konuda çok sert. Hesaba giren parayı incelemeye aldığı için aşırı riskli. Ben de yüzden hesabımı kaybettim. Ne kadar beleş hile varsa hiçbirinde para basma çalışmıyor ama paralılara bir şey diyemeyeceğim çünkü denemedim ama benden size tavsiye denemeyin. İlk beleş verildiğinde yapmıştım 1 trilyon para bastım ve her şeyimi dizmiştim hesap mükemmeldi ama para bitince basayım dedim 1 ay ban ve hesaptaki her şey silindi. 2. seferde akıllanmadım ve perma yedi :D.

Ama senin Rockstar hesabın ban yemedi mi? Ben yeni Rockstar açacağım ondan deneyeceğim.

Yani ben yeni Rockstar hesabı açsam o hesap ban yese Epic hesabımdan başka bir Rockstar hesabına girip Online oynayabilir miyim yine? Yani demek istediğim eğer ban yersem ana hesabımda yine oynayabilir miyim?
Hayır öyle olmuyor maalesef. Sizin epic hesabınız rockstar hesabınıza bağlı evet rockstar hesabınız ban yiyor fakat eğer steam epic vb. hesabınızı bir kere herhangi bir rockstar hesabınıza bağlarsanız o rockstar hesabı ile bağlantısını kesemiyorsunuz. Ayrıca tuner dlc'den sonra 3 gün içinde ban yiyorsunuz 2 3 yıl önce yapanlara bir şey yapmıyorlar 230 level kastığım hesabım vardı 2 araba alacağım diye 20 milyon hile yaptım hesabı sıfırladılar 1 ayda ban yedim arkadaşım dediğiniz gibi tuner dlc'den önce 1mr yaptı hala bir şey olmadı. Kısacası yapmayın.

O olmaz işte. Epic hesabı ile Rockstar hesabı birbirine bağlanıyor. O yüzden ayrı hesaptan giriş yapamıyorsunuz.

O şekilde olmuyor :D. Kendi kullandığınız hesaptaki GTA 5'in bağlı olduğu Rockstar hesabını değiştiremezsiniz ama başka hesapta deneyecekseniz onu bilmem ama parayı basıp en az 4 gün bekleyin.

Ama senin Rockstar hesabın ban yemedi mi? Ben yeni Rockstar açacağım ondan deneyeceğim.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı