Rockstar, yeni GTA oyununun fragmanının aralık ayında çıkacağını açıkladı

PC'ye çıkış tarihinin 2027 sonu 2028 başı olduğu kesinleşti.

Bunu neye dayanarak diyorsunuz? O kadar uzayacağını sanmam. 2025 gibi konsola çıksa 2026 gibi PC sürümünü görürüz.

Bunu neye dayanarak diyorsunuz? O kadar uzayacağını sanmam. 2025 gibi konsola çıksa 2026 gibi PC sürümünü görürüz.

Bence 2026'ya sarkar çıkış hocam nedense 2025 bana palavra gibi geliyor sırf hype çok düşmesin diye.

İlk GTA V trailer'ının sonunda çıkış tarihi ya da yılı belirtilmemişti. İlk GTA IV trailer sonunda da çıkış yılı belirtilmiyordu. Bu hatayı ilk RDR2 trailer sonunda yaptılar, ''Sonbahar 2017'' olarak çıkış tarihini trailer sonunda göstermişlerdi ama oyunun çıkışı bu trailer'da belirttikleri tarihin üzerinden 1 senenin üzerinde bir zaman geçtikten sonra olmuştu.

GTA VI için trailer sonunda çıkış yılını belirtiyorlarsa, bu da demek oluyor ki oyun %99,9 tamamlandı, çıkış yılına kadar da yalnızca iyileştirmelere ve optimizasyona odaklanacaklar.

Ayrıca 2025 senesi tek bir aydan oluşmuyor, değil mi? Çıkış ayı olarak 2025 Ocak diyebilecekleri gibi 2025 Aralık ayı da diyebilirler. Eğer Çıkış tarihi 31 Aralık 2025 derlerse kimse çıkıp ''hani 2025 yılında çıkıyordu? Yalancılar sizi!'' de diyemeceği için Rockstar'ın 2025 senesini çıkış yılı olarak göstermesi kendine güvendiğini ve oyunu belirttiği sene içinde garanti çıkartacağına işaret ediyor diye düşünüyorum. Çıkış tarihi olarak 31 Aralık 2025 deseler şimdiden 2 seneden fazla zamanları var oyunun optimizasyonu, iyileştirme ve cilalanması için.

Ben oyunun konsollar için 2026'ya sarkacağını hiç düşünmüyorum. Sadece çıkış yılını belirtmelerinin sebebi de oyunu, Sony ve Microsoft tarafında yükseltilmiş konsolların çıkış tarihine denk getirmek istemeleri olabilir. İsimlendirme nasıl olacak bilmiyorum ama 2024 son çeyreğinde ya da 2025 yılı başlarında PS5 Pro ya da Xbox Series Pro (örnek isimlendirme) konsollarını görebiliriz.

Oyunun PC çıkışı için herhangi bir öngörüm yok. Bekleyip göreceğiz.

Pc'ye çıkar çıkmaz korsan oynayacağım PC kullanıcılarına köpek çekip sonra da satın alım beklemesinler bunu fazlasıyla hak ettiler. Online oynamayan herkese korsan oynamasını tavsiye ediyorum. 90 tane videosu sızmış sürümü utanmadan hala ertelemek soru soran insanlara da biz açıklamamızı yaptık diye kibirli kibirli konuşmak neymiş görsünler. PC kullanıcılarına iyi davranan firmalara kazandırmaya devam ediyoruz konsol köylüsü R'ye yağmurlu havada su yok. Şirketlerden değil ürünlerden tarafız oyunları güzel olabilir ama kendisinin canı cehenneme

Geri
Yukarı