Rockstar'dan GTA 5 satın almak

Rockstar launcherinde türkçe yama oluyor mu? Bende almayı düşünüyorum da.
Tabiki oluyor. Gtatr sayfasında direkt olarak kurulumu var ama online olarak kullanamayabilirsiniz. Önceden çalışıyordu sanırım ama son durum nedir tam bilmiyorum. Rockstar'ın banlamayla ilgili bir sürü hikayesi var dilden dile dolaşan, ben oynamadım hiç türkçe yamayla online o yüzden bilmiyorum. Zaten online da metinler genel olarak türkçe olmuyor. Hikayeyi tamamen türkçe olarak oynayıp daha sonra sadece türkçe yamayı kaldırabilirsiniz.

@bazzinga
Siz şuan Rockstar Launcherinde Türkçe oynayabiliyor musunuz?
Ben 2-3 aydır oynamıyorum oyunu yani rockstar launcher'da farklı bir sistem varsa haberim yok. İlk pc'ye çıktığından beri oynadığımdan benim oynadığım zaman social club vardı ve sorunsuz olarak oynanıyordu. Zaten offline hikaye modunda oynanacağı için ban gibi bir risk olmaz fakat Rockstar Launcher'da açılırken yamayı farketmesi gibi bir durum varsa da bilmiyorum. Bir ara oyuna mod yaptırmak istemiyordu ama dil dosyalarındaki değişikliğe de karşı geliyorsa saçma olurdu. Attığım linkte yama mevcut. Basit bir kurulumu var zaten ayrıca online için yamayı deaktif etme de eklenmiş, ben oynarken yoktu mesela.

Gta 5 Türkçe Yama

Hocam oyunu henüz tam olarak indirme fırsatım olmadı malumunuz oyun 90GB, ayrıca sınavlarım dolayısıyla çokta vaktim olmadı ama yarın indirmiş olurum muhtemelen. Dil yaması yapmayı düşünmüyorum ben zaten hazırlık sınıfı öğrencisiyim dilime katkıda bulunur az da olsa :D
@mertlev Siz ödemeyi nasıl yapmıştınız. Ben iş bankası nakit kart ile satın aldım ödeme gözüküyor ama bakiyemden düşmedi anlamadım geç mi geliyor acaba siz de o tarz bir şey yaşandı mı ?
EDIT: Ödediğim miktar blokaj olarak gözüküyor bu sonra mı düşer bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleme:
hemen bugün almıyacaksanız yarına iner inmez deneyeceğim burdan bilgilendiririm.
Evet, Türkçe Yama kurdum sorunsuz çalışıyor.
Hocam oyunu henüz tam olarak indirme fırsatım olmadı malumunuz oyun 90GB, ayrıca sınavlarım dolayısıyla çokta vaktim olmadı ama yarın indirmiş olurum muhtemelen. Dil yaması yapmayı düşünmüyorum ben zaten hazırlık sınıfı öğrencisiyim dilime katkıda bulunur az da olsa :D
@mertlev Siz ödemeyi nasıl yapmıştınız. Ben iş bankası nakit kart ile satın aldım ödeme gözüküyor ama bakiyemden düşmedi anlamadım geç mi geliyor acaba siz de o tarz bir şey yaşandı mı ?
EDIT: Ödediğim miktar blokaj olarak gözüküyor bu sonra mı düşer bilgisi olan var mıdır?
Ödemeyi kredi kartıyla yaptım satın ala basar basmaz çekti bende parayı.

diğer yerlere göre ucuza gelen bir şey ama steamdan alınca millete hava atma şansın oluyor yada hesabını satarsan 10-20 tl daha pahalıya satarsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı