Rockstar'ın GTA 6 Tweet'i 4 saatte 36 milyon görüntülendi!

Hadi bakalım. Umarım umarım ve umarım Türçe altyazı gelir, yav şunu istiyoruz sadece bu ülkeden binlerce işi alacak ne kadar pahalı olsa bile alacağız çünü bu oyun 10 yıldır bekleniyor belkide 11. Çıkarın şu lanet şeyi leangue'de Türkçe görmek istiyoruz lan.

Liberty City de geçen 6. oyun olurdu. Vice City daha iyi bir tercih en azından çok kullanılmadı.

Öyle lakin Liberty City'de geçen oyunlar da bayağı eskidi. May Payne 3'den beri güneşli temayı tercih ediyor Rockstar bu da biraz sıkıcı hale geldi. Halbuki karanlık atmosferi de çok güzel yaratmayı biliyorlar.

Öyle lakin Liberty City'de geçen oyunlar da bayağı eskidi. May Payne 3'den beri güneşli temayı tercih ediyor Rockstar bu da biraz sıkıcı hale geldi. Halbuki karanlık atmosferi de çok güzel yaratmayı biliyorlar.
GTA IV çokta eskimiş sayılmaz. Benim bildiğim kadarıyla Vice City haritasını kullanan son oyun 2006 da çıktı ama GTA IV'ün rage motoruyla değil eski motorla. Yani kötü gözüküyor. Bence Vice City iyi bir tercih. Eski karakterleri de etkin şekilde kullanabilirler(Tommy Vercetti, Kent Paul, Rosenberg vb) Karanlık atmosferi çoğu oyuncu sevmiyor. GTA IV'ün en eleştirilen kısmı zaten haritasıydı. Rockstar'ın o topa bir daha gireceğini sanmıyorum.

@ZwiReK, aslında Rockstar Games bazı markalar gibi her sene oyun çıkarmadığı için oyunları heyecanla bekleniyor. Örneğin en son GTA serisi 2013'de çıktı. Doğal olarak millet merak ediyor. Aradan 10 sene geçti ve 10 senede oyun sektöründe aşırı gelişme oldu. Millet de GTA VI'nın nasıl oyun olacağını merak etmiyor değil, açıkçası ben de merak ediyorum.

Rockstar Games oyunlarına Türkçe dil desteği eklemiyor çoğunlukla. Ekleseydi RDR2 ve GTA V'e eklerdi.
Dil konusunda gerçekten zayıflar. İngilizce dışında dublaj olmaması da cidden ilginç. Neredeyse oynadığım her oyunda Fransızca ve İspanyolca dublaj seçenekleri varken GTA gibi büyük bir oyunda sadece İngilizce seslendirme mevcut.

Geri
Yukarı