ROG 1650 Ti vs TUF 1660 Ti

Bence ROG Zephyrus parasını hak etmeyen bir seri, özellikleri fiyatına göre düşük kalıyor. TUF alınabilir eğer ısınmıyorsa. Ama Zephyrus daha iyi bir işlemciye sahip ve daha kaliteli bir malzemeye sahip. Ultrabook gibi bir bilgisayar istiyorsanız Zephyrus daha iyi.

Son düzenleme:
Hangi model aldınız? M1 Air ise cihaz yük altında çok ısınıyor mu?

M1 MacBook Air 256 GB en baz versiyonunu aldım. Isı olarak evet ısnıyor ancak performans kaybı çok fazla olmuyor. 8K 1 dakika videoyu 1-2 dakikada render aldı. Final cut Pro X kullanarak aldım render'ı

Öncelikle 1650 Ti ile 1660 Ti arasında ciddi bir fark ve oyun oynayacak birisi için ROG önermek biraz saçma ROG'un malzeme kalitesi vs. daha iyi ancak arkadaş oyun oynayacak yani sonuçta 1. önemli olan şey performans TUF da çöpe atılacak kadar kötü değil.

Ben genel olarak TUF serisinden açılan konulardan dolayı dedim. Ayrıntısını bilmiyorum.
TUF serisi ikiye ayrılır; A15 ve F serisi. A15 sorunlu bir seridir. Isınma sorunu vardır. Kesinlikle önermiyorum. F serisi ise ısınma sorunu olmayan seri. Kronik sorunu yok. Öneririm bu seriyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı