ROG Crosshair X670e Hero vs ROG Crosshair X670e Extreme

MEHMET TAS YT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 2 adet anakart var ama bir tane daha ekledim. Oldukça iyi gözüküyordu özellikleri diye bunu da ekledim. Bu anakartlardan hangisi sizce daha iyi?

Not: Almayı düşünmüyorum zaten istesem de alamayacağım kadar pahalı bir anakart. Sadece merakımdan ve 2 anakartın farkını merak ettim.

ROG Crosshair X670e Hero

ROG Crosshair X670e Extreme

ROG STRIX X670E-E

Son düzenleyen: Moderatör:
3. anakart mid high üstteki 2 tane Crosshair olan anakart ise top end tier ciddi overclock ve besleme istiyorsan ilk 2'si. Dersen ki ula bu 2 sinin ne farkı var, Extreme olanda 22 faz Hero'da 20 faz var ve Extreme bir tık daha küçük bir anakart slot bakımından, Hero'da daha çok M.2 SSD avantajı var onun harici bir farkı yok. Ki Extreme çok fazla para yani kafadan 10k fazla vermeye değmez.

3. anakart mid high üstteki 2 tane Crosshair olan anakart ise top end tier ciddi overclock ve besleme istiyorsan ilk 2'si. Dersen ki ula bu 2 sinin ne farkı var, Extreme olanda 22 faz Hero'da 20 faz var ve Extreme bir tık daha küçük bir anakart slot bakımından, Hero'da daha çok M.2 SSD avantajı var onun harici bir farkı yok. Ki Extreme çok fazla para yani kafadan 10k fazla vermeye değmez.
aradığım cevap çok teşekkürler ama malesef biri için sordum bizde o para yok hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı