ROG Falchion klavye ile pişman olur muyum?

ege3236

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar masam küçük olduğu için küçük bir klavye sectim genelde NumLock kullanmam, doğum günüm 7 Mayıs tanıdığımız ne istediğimi sordu bende ROG falchion almasını istedim tamam dedi. Ancak pişman olur muyum? Valorant CS:GO tarzı FPS oyunlarında klavyeyi çapraz çevirdiğim için bunu seçtim, sizce pişman olur muyum? (Almanya'da yaşıyorum)

Hocam o fıyata daha ıyılerı tabii ki de vardır ama dedıgınız gıbı tasarımı cok hos pısmanlık duymazsınız bence.

Alışana kadar problem olur fakat ondan sonra çok problem yaşamazsın. Yine de bu tarz klavyeler bence yazı yazma işi için daha uygun. Oyun için TKL klavye tercih etmeniz daha iyi olurdu.

Eskiden NumLock'lu bir klavyem vardi cok büyük geliyordu capraz ceviremiyordum, bence pek pişman olmam, baska söyleyeceginiz var mı?

Alışana kadar problem olur fakat ondan sonra çok problem yaşamazsın. Yine de bu tarz klavyeler bence yazı yazma işi için daha uygun. Oyun için TKL klavye tercih etmeniz daha iyi olurdu.

Aslında tam tersi oyun için küçük klavyeler daha uygun, mouse için daha fazla alan kalıyor çünkü. Ama tabii ki tercih meselesi.

Aslında tam tersi oyun için küçük klavyeler daha uygun, mouse için daha fazla alan kalıyor çünkü. Ama tabii ki tercih meselesi.
TKL klavyelerin daha da küçüğünde olmayan bazı tuşlar bazı oyunlar için gerekli hocam. Yoksa sadece CS oynayan biri için %60 bence de gayet iyi.

TKL klavyelerin daha da küçüğünde olmayan bazı tuşlar bazı oyunlar için gerekli hocam. Yoksa sadece CS oynayan biri için %60 bence de gayet iyi.
TKL ile Küçük klavyeler arasında oyun için gerekli tuşların başında yön tuşları geliyor. O tuşları da %60 yerine %65 bir mini klavye alarak çözebiliyorsunuz aslında. Benim klavyem %65 boyutunda çeşit çeşit oyun oynarım daha bir tuşun eksikliğini hissetmedim. %60 kullanıyor olsam yön tuşlarının eksikliğini hissederdim tabi o da ayrı konu.

Geri
Yukarı