ROG Flow X13 laptop ne kadar eder?

omer.r

Picopat
3050 Ti'lı modele sahibim. Geçen ay 26 bine aldım. Hoşuma gitmediği için satacağım. Satıştan kalkmış gördüğüm kadarıyla. Sadece Vatan'da var da 32.500 TL. Sahibinden'de kaç TL yazayım sizce?

3050 Ti'lı modele sahibim. Geçen ay 26 bine aldım. Hoşuma gitmediği için satacağım. Satıştan kalkmış gördüğüm kadarıyla. Sadece Vatan'da var da 32.500 TL. Sahibinden'de kaç TL yazayım sizce?

ROG Flow'un ikinci el piyasası direk ölü piyasa. Ben aldığımda 2.el piyasasının hızlı düştüğünü gördüğüm için iade etmiştim. Büyük ihtimal satmayı düşünürseniz anca 20k civarına gider. Satmayıp uzun vadede kullanmaya çalışmak daha makul. Al sat piyasasına uygun olmayan bir laptop maalesef.

20k eder. Benim merak ettiğim bir modeldi. Neleri hoşunuza gitmedi merak ettim.

20k eder. Benim merak ettiğim bir modeldi. Neleri hoşunuza gitmedi merak ettim.
Aslında çok ta bir problem yok cihazda. 3060 Ti sistemden geçtiğim için beni
pek tatmin etmedi. Ve normal YouTube da video izlerken takıldığı oluyor o kadar. Satıp tekrar 3060 Ti sitemlere geri döneceğim.
2.el 3060 laptop dolu o fiyatlara hatta bazen Max Q 3070 geliyor o paralara gitmez Max gideceği 18-20k civarı.
Şu an 1650'li modellerin sıfır fiyatı 25 binden başlıyor. 2. elde ise düz 3050'ler 26000. 28 bin gibi bir fiyata koyup satılmasını bekleyeceğim. Satılmazsa da yapacak bir şey yok. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı