ROG G16 "Dynamic Tuning Technology updater component" üzerinde "!" işareti gözüküyor

Emrec6

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
Asus
İşlemci
13.nesil
Selam. ASUS ROG G16 cihazıma sonradan 4 TB SSD takıp cihaz içinde gelen Windows'u formatlayıp Windows 11 kurdum. Her şey tamam fakat bu fotoğraftaki uyarıyı bir türlü çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

Güncel

Dosya Ekleri

• 405D7908-52B6-4213-B618-16DB35883CCC.jpeg
    405D7908-52B6-4213-B618-16DB35883CCC.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Bu sorun bendede var ve düzelmiyor anakart üzerinden eğer kapalıysada açılacak bi seçenek yok. Çözebildiniz mi

Çözemedim maalesef. Fakat şöyle bir durum vardı, cihazın içerisinde yüklü gelen home single versiyonunda böyle bir sorun yoktu. Formattan sonra mevcut oldu. Şimdi de tekrar formatlamak istemiyorum. Sizin windows hangisidir sürüm ?

acaba pro sürümde mi uyarıyı alıyoruz diye düşüündüm bende. Çünkü yapmadığım bir şey kalmadı, asus ile çözemiyor durumu. Yok cihazı yollayınin inceleyelim diyorlar anca.

11 sevmiyordum zaten. win10 alışmıştım iyice 11 geçince bi garip geldi zaten driverlar uyumlu çalışmaz diyede win 10 kurmadım. Win10 mu kursam diyorum bazen ama içinde gelen biosuda güncelledim. Sorun çıkartır diye kurmaya çekiniyorum

11 sevmiyordum zaten. win10 alışmıştım iyice 11 geçince bi garip geldi zaten driverlar uyumlu çalışmaz diyede win 10 kurmadım. Win10 mu kursam diyorum bazen ama içinde gelen biosuda güncelledim. Sorun çıkartır diye kurmaya çekiniyorum
Sorunu çözmüş bulunmaktayım. İntel sayfasında yabancı bir kullanıcı da aynı sorunu çözememiş fakat sonradan çözmüş.Bana yazdı, mesaj attı sağ olsun.

DRV_DTT_Intel_SZ_TSD_W11_64_V101140139039_20231117R

yazılı donanımı google'de aratıp setupu buldum ve kurdum.Çözüldü. Yapamazsanız haber edim yazın buraya bakalım bir şekilde.

Sorunu çözmüş bulunmaktayım. İntel sayfasında yabancı bir kullanıcı da aynı sorunu çözememiş fakat sonradan çözmüş.Bana yazdı, mesaj attı sağ olsun.

DRV_DTT_Intel_SZ_TSD_W11_64_V101140139039_20231117R

yazılı donanımı google'de aratıp setupu buldum ve kurdum.Çözüldü. Yapamazsanız haber edim yazın buraya bakalım bir şekilde.
Teşekkürler. Kurup denemedim ama araştırdığıma göre bu tekneloji işlemciyi biraz frenliyormuş kurulmasını tavsiye etmeyende çok o yüzden kararsız kaldım. Bilgisi olan var mı bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı