ROG G513IH-HN002 GTX 1650 GDDR6 mı, GDDR5 mi?

@SEMIKAANCAKIR 1650Ti yerine tercih edilebilir mi?
İ5 10300H + 1650Ti yerine R7 4800H + 1650 olmuş olacak. En çok oynayacağım oyun ise Valorant, FH4 ve MC:Java.
Tercih edilir. Normal 1650 olsa bile 4800H ve 10300H arasındaki fark daha fazla. Ama 1650 dB olduğu için tercih edilir daha yüksek performans alırsınız. Bir de 8 GB RAM eklerseniz tadından yenmez.

Hocam okuduğum HP yorumları ile biraz tedirgin oldum açıkcası ve tasarım da pek hoşuma gitmedi teşekkürler öneriniz için.
Tercih edilir. Normal 1650 olsa bile 4800H ve 10300H arasındaki fark daha fazla. Ama 1650 dB olduğu için tercih edilir daha yüksek performans alırsınız. Bir de 8 GB RAM eklerseniz tadından yenmez.
Hocam 4800H çok ısınan bir işlemci diye biliyorum ama ROG serisinin soğutma performansına bakarak alacağım galiba. İleride 8GB RAM eklemeyi düşünüyorum zaten. Bir de dB açmak için benim bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa sadece sürücü kurmak yeterli mi?

Hocam okuduğum HP yorumları ile biraz tedirgin oldum açıkçası

7 yıl HP kullanan biri olarak; asla yarı yolda bırakmadı ve üzmedi. 4 yıldır Omen X kullanan arkadaşım ise; ısınma sorunu yok malzeme mükemmel.

Tasarım da pek hoşuma gitmedi teşekkürler öneriniz için.

Tasarım görecelidir beğenmemeniz gayet doğal.
Hocam okuduğum HP yorumları ile biraz tedirgin oldum açıkçası ve tasarım da pek hoşuma gitmedi teşekkürler öneriniz için.

Hocam 4800H çok ısınan bir işlemci diye biliyorum ama ROG serisinin soğutma performansına bakarak alacağım galiba. İleride 8 GB RAM eklemeyi düşünüyorum zaten. Bir de dB açmak için benim bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa sadece sürücü kurmak yeterli mi?

dB oto açılıyor. Sadece driver kur yeter.

Hocam 4800H çok ısınan bir işlemci diye biliyorum ama ROG serisinin soğutma performansına bakarak alacağım galiba. İleride 8GB RAM eklemeyi düşünüyorum zaten. Bir de dB açmak için benim bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa sadece sürücü kurmak yeterli mi?
Isınmayı dert etmeyin hocam bu bütçedeki en kaliteli kasadan bahsediyoruz. Üstelik sırf ısınıyor diye de 4800H tan vazgeçilmez. 10300H çok daha fazla ısınıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı