ROG G513IH-HN002 vs TUF FX506LI-HN002

HageLf

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar.

Asus ROG ve
Asus TUF

Bilgisayarlar arasında kaldım şu an sipariş etmeyi düşünüyorum hazır ROG indirimdeyken şimdi konuya gelelim;

ROG'u tercih etmemin sebebi Ryzen 7 4800H.
TUF'u ise GTX 1650 Ti.

Bu yüzden arada kaldım ROG işlemciyle ve RAM MHz'i ile 1650 Ti arasını kapatıyor.

ROG 'un tek eksiği kamerasının olmaması.

Şimdi TUF'un ısınma problemi hakkında yoruma ve yok ekran kartı GTX 1650 değil de Ti ya da 1660 Ti olsun yorumları yapılacaksa hiç yapılmasın, bunları biliyorum.

Fikriniz nedir, dinliyorum.

Son düzenleme:
Hocam, kendiniz de demişsiniz. İşlemci seviyesi ve RAM MHz'i, Ti farkını fazlasıyla kapatıyor bence. Ayrıca ek olarak RAM alıp Dual Channel yaparsanız inanılmaz bir performans alacağınız da garanti. Hiç düşünmeyin derim. Zira TUF serisi de 8 GB olduğu için hiçbir mantıklı yanı kalmıyor almanın.

Not: TUF serisinde ısınma sorunu yok diye biliyorum.

İyi akşamlar arkadaşlar.

Asus ROG ve
Asus TUF

Bilgisayarlar arasında kaldım şu an sipariş etmeyi düşünüyorum hazır ROG indirimdeyken şimdi konuya gelelim;

ROG'u tercih etmemin sebebi Ryzen 7 4800H.
TUF'u ise GTX 1650 Ti.

Bu yüzden arada kaldım ROG işlemciyle ve RAM MHz'i ile 1650 Ti arasını kapatıyor.

ROG 'un tek eksiği kamerasının olmaması.

Şimdi TUF'un ısınma problemi hakkında yoruma ve yok ekran kartı GTX 1650 değil de Ti ya da 1660 Ti olsun yorumları yapılacaksa hiç yapılmasın, bunları biliyorum.

Fikriniz nedir, dinliyorum.
Cihazı aldınız mı? Aynı cihazı almayı düşünüyorum. Aşağıdaki kod ile aratınca Asus'ın resmi kaynaklarında cihazı bulamıyorum. Hatta müşteri hizmetlerini de aradım onlar da bulamadı. Cihazın içinden çıkan dokümanlarda farklı bir ürün kodu vs yazıyor mu acaba?

Asus ROG Strix G513IH-HN002​

Yeni konular

Geri
Yukarı