ROG STRIX 3080'in fiyatı

9300'dü liste fiyatı, 10400 olmuş.

Değeri o zaten hakkını veriyor parasının. Ama Vatan'da asla affetmez %10 karı yapıştırır bu tür ürünlerde. Stoklar artıp alışveriş sitelerinde bolca düşse Vatan fiyatından 500-600 TL düşüğe alınır.

Vatan'in yaptigi indirimler ama kimse de yok ben Vatan indirimiyle dolu dolu imza kisindaki sistemimi 14.000 TL'ye aldim Vatan'dan.

Vatan'in yaptigi indirimler ama kimse de yok ben Vatan indirimiyle dolu dolu imza kisindaki sistemimi 14.000 TL'ye aldim Vatan'dan.

Vatan garip bir yer şöyle diyeyim benim kartım (Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB) karantina zamanlarında her yer kapalıyken Vatan'da 1700 TL'ye satıldı stokları bitene kadar. İnternette en ucuz 1800 TL'den başlıyordu o esnada. Ryzen 3300X'i de 1080 TL'ye sattılar stoklar bitene kadar.

Bazı ürünlerin fiyatlarını güzel koyuyorlar ama bazen de en büyük kazığı atıyorlar. Fiyatları doğru okunursa çok iyi bir yer. Severim Vatan'ı.

İlk listelendiğinden beri takip ediyorum ürünü. İlk liste fiyatıyla şimdiki fiyat arasında 2000 TL var, fiyatları dolar kuruna bağlı olarak çıkıyor ama anlamadığım şey Vatan sanki ABD Doları değil de sanki Canada Doları'na endeksli zam yapıyor. Dolar 5 kuruş arttımı 100 TL arttırdılar gibi düşünebiliriz.

Geri
Yukarı