Satılık ROG STRIX 3090 OC - 5900X - ROG Helios GX601 White Edition

Dryondaime

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Nöbette doktor, nöbet dışında oyuncu :)
Ürünler TR faturalı, garantili, kutulu ve kullanılmamıştır. Sadece sök tak yapılmıştır. Kargodan mart ayının son haftasında alınmıştır.

ROG Helios White Edition Kasa = 2500 TL

ROG Strix 3090 OC = 34500 TL - İLAN FİYATINA SATILDI

TUF DASH 11370H 3060 144 Hz 512 GB SSD 8 GB RAM 12000 TL

Sakarya'dayım, İstanbul içinde Kağıthane'den arkadaşıma teslim ettirme imkanım var.

Kargo ücreti konusunda yardımcı olurum. Özellikle kasanın kargosu maks. 50 TL tutacak şekilde gönderim yaparım.

İletişim için sarı site ekran kartı ilan linkini bırakıyorum.

Son düzenleme:
Satışımı baltalamak istemiyorsunuz ama yalan beyanda bulunuyorsunuz. 30 bine satılan Strix 3090 OC gösterir misiniz?

Gösteremezseniz bence adminlere kendiniz yazın baltalama mesajı olarak.

QP Bilişimde internet stoğu birkaç gün önce bitti. İtopya mağazasına gidip elden veya herhangi bir siteden hazır sistem alıp diğer parçaları satarak alma şansınız var (ki hazır sistem olarak aldığınızda 27-28 bin tl'ye geliyor hesaplamıştım bir ara). Cuma günleri incehesap gaming gecelerinde 32-33 bin tl ye rahat bir şekilde alınabilir.

Hala yalan beyanda bulunduğumu düşünüyorsanız mesajlarımı rapor edebilirsiniz. "Fiyatı 30 bine çekin" tarzında bir şey demedim, ve kartınızı istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Sadece diğer arkadaşların bulunduğu gibi tavsiyede bulundum ve tavsiyeye ihtiyacınız yoksa da iyi günler dilerim.

QP Bilişimde internet stoğu birkaç gün önce bitti. İtopya mağazasına gidip elden veya herhangi bir siteden hazır sistem alıp diğer parçaları satarak alma şansınız var (ki hazır sistem olarak aldığınızda 27-28 bin tl'ye geliyor hesaplamıştım bir ara). Cuma günleri incehesap gaming gecelerinde 32-33 bin tl ye rahat bir şekilde alınabilir.

Hala yalan beyanda bulunduğumu düşünüyorsanız mesajlarımı rapor edebilirsiniz. "Fiyatı 30 bine çekin" tarzında bir şey demedim, ve kartınızı istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Sadece diğer arkadaşların bulunduğu gibi tavsiyede bulundum ve tavsiyeye ihtiyacınız yoksa da iyi günler dilerim.
Qp bilgisayar stok bittikten aylar sonra bile fiyatı düzenlemiyor. Sistemden bozup alıp kalanı satıp o şekilde mal edecek arkadaslar gözüne kestiriyorsa link bırakın öyle yapsın. İtopyanin linkini de göremedim. Evet hala 30 bin civarina alım yapabildiğim gerçek bir bulgu göremedim düşündüğüm gibi.

Halihazırda bahsettiğiniz rakama e-ticaret sitesinden ilan belirtemeyecek iseniz size iyi günler.

Edit İşlemci satıldı. Kasa, ekran kartı ve laptop kaldı. Geleni üzmem.

Edit 2: 3090 Strix OC, 30 binden fazla etmez diyenlere inat ilan rakamından satıldı.
Kasa ve laptop duruyor. Eğer kasa satılmazsa kendi kasam olan P600S'i satılığa çıkarıp ona taşıyacağım. TUF Dash 3060 laptop ise güvenlik bandı açılmadan aldığım fiyattan satışta 2 gün daha. Eğer satılmazsa pazartesi günü iade edeceğim.

Geri
Yukarı