ROG STRIX B450-F GAMING II alınır mı?

Taha16

Hectopat
AMD Ryzen 5 3600 işlemcim ve ASUS TUF B450 PRO GAMING modeli anakartım var. RAM'lerimde hata çıktığı için geri gönderdim ve şu an bilgisayarı kullanamıyorum. elimdeki anakart 1000 TL ve 120 TL fazlasına ROG STRIX B450-F GAMING II modeli mevcut. Amazon'da iade hakkım var. Sizce bu anakarta geçiş yapmalı mıyım?

parçaları daha yeni aldığımdan dolayı aslında tam bir geçiş sayılmaz çünkü bilgisayarı açamadım daha sadece iki model arasında gerçekten performans farkı olur mu olmaz mı aklımdaki soru o
Anakart performansa etki etmez hocam. Biliyorum ROG çok güzel bir model ama deyeceğini sanmıyorum.

Anakart performansa etki etmez hocam. Biliyorum ROG çok güzel bir model ama deyeceğini sanmıyorum.
bios Flasback özelliği göze çarpıyor :D, ryzen 3600 güçlü bir işlemci benim gözümde güzel bir anakartla ilerleyen dönemlerde overclock yapılarak işlemcinin dibi sıyırılabilir diye düşündüğümden, ki ROG dediğiniz gibi çekici bir model aklımı kurcalıyor bende danışmak istedim buraya

bios Flasback özelliği göze çarpıyor :D, ryzen 3600 güçlü bir işlemci benim gözümde güzel bir anakartla ilerleyen dönemlerde overclock yapılarak işlemcinin dibi sıyırılabilir diye düşündüğümden, ki ROG dediğiniz gibi çekici bir model aklımı kurcalıyor bende danışmak istedim buraya
O zaman alabilirsiniz hocam. 120TL çok bir miktar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı