ROG STRIX Fusion II 500 nasıldır?

Hocam aldınızmı kulaklığı ne yaptınız?
Merhaba, aldım kulaklığı. Sürekli kullanmıyorum, arkadaşlarla oyun oynarken kullanıyorum. Sıradan bir kulaklıktan geçiş yapmıştım. Memnunum, ara ara sol kısımda hafif bir sıcaklık oluyordu ilk zamanlar, elimi atınca o sıcaklığı az da olsa hissediyordum. Son zamanlarda onu da pek yaşamıyorum veya hissetmiyorum, yazılımsal bir problem olabilir, güncellemelerle çözülmüş de olabilir. Kendi kablosunu kısa bulduğum için ekstra tip c-tip c kablo aldım biraz daha uzun, aldığım kablo kendi kablosuna göre biraz sert yapıda olduğu için arada onun rahatsızlığı oluyor. Bunların dışında pek olumsuz bir şey hatırlamıyorum.

Merhaba, aldım kulaklığı. Sürekli kullanmıyorum, arkadaşlarla oyun oynarken kullanıyorum. Sıradan bir kulaklıktan geçiş yapmıştım. Memnunum, ara ara sol kısımda hafif bir sıcaklık oluyordu ilk zamanlar, elimi atınca o sıcaklığı az da olsa hissediyordum. Son zamanlarda onu da pek yaşamıyorum veya hissetmiyorum, yazılımsal bir problem olabilir, güncellemelerle çözülmüş de olabilir. Kendi kablosunu kısa bulduğum için ekstra tip C-tip C kablo aldım biraz daha uzun, aldığım kablo kendi kablosuna göre biraz sert yapıda olduğu için arada onun rahatsızlığı oluyor. Bunların dışında pek olumsuz bir şey hatırlamıyorum.

Müzik performansı nasıl ve ses kalitesi rica etsem biraz test edip cevap mısınız internette bu kulaklıkla alakalı pek bir şey bulmak mümkün değil.

Dediğim gibi sıradan bir kulaklıktan geçtiğim için bana sesler iyi geliyor ama bu göreceli bir kavram nihayetinde. Benim de pek iyi bir müzik kulağım olduğu söylenmez. Bu konuda kabul edilebilir net bir şey söyleyemem. Çok iyi bir kulaklığa sahipseniz iyi gelmeyebilir ama ortalama bir kulaklıktan geçecekseniz ses kalitesi iyi gelecektir. Ben almadan evvel youtube'dan bir iki inceleme videosu izlemiştim. Belki onlar daha iyi bir fikir edinmenize yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı