ROG STRIX Fusion Wireless vs ROG STRIX GO 2.4

Talha Karakaya

Kilopat
Daha fazla  
Karar Verebildiniz mi :/ Bende sanırım 2 ürün arasında kaldım ama bana bi tık fusion önde gibi hem kumas hem de deri petleri yanında geliyor tasarım olarakta bence fusion daha iyi geldi ama 2.4ün avantajıda type c apatarı sayesinde cok fonksiyonlu hale geliyor ve koruma kapıda yanında geliyor fakat deri petleri klasik olarak terleteceğini düşünüyorum ve kulaklığın kaplaması farklı aşırı derecede parmak izi ve leke izi bırakıyor bu durum benim baya canımı sıkarr ilerleyen zamanlarda , ama benim asıll merak ettiğim ses kalitesi ve mikrofon kalilesi farkları var mı varsa nelerdir en çok bunu merak ediyorum fakat bununla alakalı bir bilgi ve ya kıyaslamayla karşılaşamadım henüz

Karar Verebildiniz mi :/ Bende sanırım 2 ürün arasında kaldım ama bana bi tık fusion önde gibi hem kumas hem de deri petleri yanında geliyor tasarım olarakta bence fusion daha iyi geldi ama 2.4ün avantajıda type c apatarı sayesinde cok fonksiyonlu hale geliyor ve koruma kapıda yanında geliyor fakat deri petleri klasik olarak terleteceğini düşünüyorum ve kulaklığın kaplaması farklı aşırı derecede parmak izi ve leke izi bırakıyor bu durum benim baya canımı sıkarr ilerleyen zamanlarda , ama benim asıll merak ettiğim ses kalitesi ve mikrofon kalilesi farkları var mı varsa nelerdir en çok bunu merak ediyorum fakat bununla alakalı bir bilgi ve ya kıyaslamayla karşılaşamadım henüz
Maalesef bende daha karar aşamasındaım bir türlü net bir kara elde edemedim açıkcası :(

Ben bimden steelseries arctis 1 alıcam ya yarın cok uygun :D onunla biraz zaman geçiririm diyorum yeni gelecek ürünleri değerlendiricem bakalım bu sene neler cıkacak
Arkadaşlar Merhaba Asus Rog 2.4 aldım bilginiz olsun cihaz herşeyiyle mükemmel bence.
Gerek malzeme kalitesi olsun gerekse kullanım kolaylığı olsun kulaklığın en güzel yanı type c oluşu böylelikle istediğim zaman telefona veya tablete takım takılıyorum, wireless modda hiç gecikme yok, mikrofon çok güzel gerçekten hem kulaklıkta hemde harici takılabilen mikrofonu var ve gayet başarılı tavsiye ederim bence geleceğe dönük çok güzel bir ürün ve kulaklık kılıfı ve bütün aksesuarlarıyla geliyor. Yukarıda bahsettiğim gibi daha almadan önce terletme durumundan korkuyordum yine tabiki deri olduğu için terletmesi var ancak benim konforumu çok bozmadı kötü kulak ağrıtan kulaklık olmaktansa terletsin daha iyi :D Fusion wirelessin mikrofonu kötüymüş buna göre bilginiz olsun. Seçiminiz Rog 2.4 olsun İyi günler dilerim

Son düzenleme:
Kulaklık satın aldın mı usta? Ben de tam ikisi arasında kararsız kaldım normalde ROG 2.4 tercih edeceğim ama sürücü Fusion modelinde 50mm 2.4'te ise 40mm beni tek düşündüren yanı burası. Senin kararın ne oldu?

50mm ve 40mm sürücü olayına takıldım ben sürücü çapı ne kadar büyükse o kadar iyi demek değilmiş ama bir yandanda şöyle bir şey var yüksek seste bozulma yapma ihtimali o kadar azalıyor diye biliyorum. Bende Fusion Wireless sipariş verdim hem sürücü büyüklügünden hem de kulak çevreleyen kısmın daha büyük olmasından dolayı çünkü kulagı olabildiğince içine alsın istiyorum üstüne denk gelirse kulak memesi ağrımaya başlıyor benim hemen. ROG 2.4'ün cok artısı var özel kabı, 3.5mm jakı ve mikrofonu daha iyi ama benim icin büyük olması ve sürücü çapı daha önemli inşallah üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı