ROG STRIX G15 (2021) almaya değer mi?

Güzel bir ürün ama $150 daha ucuza Legion 5 Pro satıldı, almazdım bunu.
nerede hocam hiç görmedim link atabilir misiniz. Sizin dediğiniz 2020 legion 5 tir hocam. 2021 Legion çıkmadı bildiğime göre Pro olanı çıktı. Pro olanda da 3070 var 3060 değil. Ondan daha ucuzdur. 3060 dan daha ucuza 3070 satmışlarsa tabii...

nerede hocam hiç görmedim link atabilir misiniz. Sizin dediğiniz 2020 legion 5 tir hocam. 2021 Legion çıkmadı bildiğime göre Pro olanı çıktı. Pro olanda da 3070 var 3060 değil. Ondan daha ucuzdur. 3060 dan daha ucuza 3070 satmışlarsa tabii...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir de QHD diyor. Çok iyiye gitmiş. Sitenin çökmesinden belli. Benim bütçem 15 civarı hocam. Ya Asus un 5800h lısını alacağım stoğa gelince ya da lenovo legion 5 çıkınca ona bakacağım. Bayram sonuna kadar bir şey çıkar mı ?

Bir de QHD diyor. Çok iyiye gitmiş. Sitenin çökmesinden belli. Benim bütçem 15 civarı hocam. Ya Asus un 5800h lısını alacağım stoğa gelince ya da lenovo legion 5 çıkınca ona bakacağım. Bayram sonuna kadar bir şey çıkar mı ?
Legion 5'ler sizin bütçenizle iyi olur ama ne zaman gelecekleri belli değil. O yüzden tam bit şey söyleyemiyorum.

Kesinlikle alınır ben RTX 3070 lisini aldım. MUX sorununu ekstra C type USB ile ekrana bağlayarak atlayabiliyorsun.
Soğutmada sıvı metal macun kullanıyorlaki diğer markalarda yok denecek kadar az yani soğutma çok üst düzey rakiplerine göre.
Ekran kartı diğer rakiplerine göre daha güçlü 130 Watt maximumda.
Her şeyden önemlisi Ryzen 9 var işlemcisi çok çok üst düzey.
RAM'ini 32 GB yaparak %15 FPS arttırabiliyorsun bilgine.
Ama şöyle bir şey var Lenovo Legion 7 Pro RTX 3070 bundada iyi ekran kartı gücü 150 Watt 😦 soğutmasıda ASUS kadar iyi belki daha da iyi ama yaz sonu hatta sonbahara kadar beklemek gerek. Dolar kuruda malum.

Yeni konular

Geri
Yukarı