ROG STRIX G15 2022 144 Hz ama 64 gösteriyor

Ali Efee

Femtopat
Daha fazla  
2 hafta önce sıfır ASUS ROG STRIX G15 2022 Ryzen7 4800H RTX 3050'li laptop aldım. Etikette 14 4Hz yazıyor ekran 144 Hz ama laptopta 64Hz'den başka seçenek sunmuyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20220908-WA0014.jpeg
    IMG-20220908-WA0014.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram adresi verme imkanınız var mı lütfen

Maalesef hocam veremem. Şu videoya bakın isterseniz belki yapabilirsiniz. (Dakikayı ayarladım.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef hocam veremem. Şu videoya bakın isterseniz belki yapabilirsiniz. (Dakikayı ayarladım.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam nvıdıa kurulum programı devam edemiyor windowsun bu sürümüyle uyumlu değil diyor windows 10 pro var orj ama olmadığı için windows 10 seçtim ondanmı

Hocam nvıdıa kurulum programı devam edemiyor windowsun bu sürümüyle uyumlu değil diyor windows 10 pro var orj ama olmadığı için windows 10 seçtim ondanmı
Baktım hocam zaten güncelmiş 2022 bu ay başka öneriniz varmı hocam

Ekran kartı sürücüsünü kurdunuz mu?

Hocam çok sağ olun Allah razı olsun uğraştınız hocam çok araştırdım Aygıt Yöneticisi'nden monitörü güncelledim 144Hz oldu.

Son düzenleme:
@Ali Efee hoca konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum ben de bu cihazı almayı düşünüyorum ama forumlarda klavyenin soyulma sorunu ve menteşelerde sorun olduğu söyleniyor siz böyle bir şey yaşadınız mı? veya herhangi farklı bir problem.

@Ali Efee hoca konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum ben de bu cihazı almayı düşünüyorum ama forumlarda klavyenin soyulma sorunu ve menteşelerde sorun olduğu söyleniyor siz böyle bir şey yaşadınız mı? Veya herhangi farklı bir problem.

Öncelikle driveri güncellemediğim için 64 Hz di driveri güncelledikten sonra 144Hz oldu benim cihazımda soyulma veya menteşe sıkıntısı yok gönül rahatlığıyla alabilirsin ısınmıyor ve çok heybetli ASUS ROG kalitesi bambaşka.

Yeni konular

Geri
Yukarı