ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
27.000
Kimseye önerdiğimi hatırlamıyorum. Eğer biri mağazadan alıcaksa fiyatına göre iyi diye önermişimdir internetten almaya niyetli birine bunu önermem. Bunu alalı çok oluyor zaten de, bir sakıncası mı var anlamadım niye alaycı bir şekilde söylediniz?
Mağazadan almaya çalışanlara bu modeli atıyordunuz, evet. Siz de sorun yaşadığınıza göre artık atmazsınız sanırım.

Mağazadan almaya çalışanlara bu modeli atıyordunuz da, siz de sorun yaşadığınıza göre artık atmazsınız sanırım.
Sorunu ben yaşadım herkes değil. Sorun yazılımsal olduğu için düzeltilebilir görünüyor. Alıp da memnun olmayanı daha görmedim ben hariç. Tek oyun Csgo değil sonuçta.

95 watt 105 olan ile Max 7 FPS fark ediyormuş.
Hocam 3060'ın max watt degeri 105 degil yanliz 140. 95 Watt 3060 için cok dusuk performansli bir 3060 olmayacaktır fazla. Hani 3050 95 watt ile aralarinda 8,9 fps oynuyor testlerde. Mesela ben Csgo için aldım sırf i5 13500h var diye sonuç suanlık hüsran. Zaten ps5 kullanıyorum diyer oyunlar için. Samimi söylüyorum ben olsam iade eder Asusu alırdım baştaki linkteki. Hem Mux hem kasa kalitesi hemde işlemci olarak çok daha güçlü. Tabi benim fikrim kimse bana kızmasin bundan dolayı.

Son düzenleme:
27 bin liraya Victus aldım pişmanım sorunları bitmiyor. Bana sorarsan alınabilir. Hem MUX hem de 95 watt 3050 mevcut. Kasa kalitesini anlatmaya gerek yok.

Sorunu ben yaşadım herkes değil. Sorun yazılımsal olduğu için düzeltilebilir görünüyor. Alıp da memnun olmayanı daha görmedim ben hariç. Tek oyun CS:GO değil sonuçta.

Hocam 3060'ın Max watt degeri 105 degil yalnız 140. 95 watt 3060 için cok dusuk performansli bir 3060 olmayacaktır fazla. Hani 3050 95 watt ile aralarinda 8,9 FPS oynuyor testlerde. Mesela ben CS:GO için aldım sırf i5 13500H var diye sonuç suanlık hüsran. Zaten PS5 kullanıyorum diğer oyunlar için. Samimi söylüyorum ben olsam iade eder ASUS'u alırdım baştaki linkteki. Hem MUX hem kasa kalitesi hem de işlemci olarak çok daha güçlü. Tabii benim fikrim kimse bana kızmasin bundan dolayı.

95W RTX 3050.

Sorunu ben yaşadım herkes değil. Sorun yazılımsal olduğu için düzeltilebilir görünüyor. Alıp da memnun olmayanı daha görmedim ben hariç. Tek oyun CS:GO değil sonuçta.

Hocam 3060'ın Max watt degeri 105 degil yalnız 140. 95 watt 3060 için cok dusuk performansli bir 3060 olmayacaktır fazla. Hani 3050 95 watt ile aralarinda 8,9 FPS oynuyor testlerde. Mesela ben CS:GO için aldım sırf i5 13500H var diye sonuç suanlık hüsran. Zaten PS5 kullanıyorum diğer oyunlar için. Samimi söylüyorum ben olsam iade eder ASUS'u alırdım baştaki linkteki. Hem MUX hem kasa kalitesi hem de işlemci olarak çok daha güçlü. Tabii benim fikrim kimse bana kızmasin bundan dolayı.

Hocam yani anladığım kadarıyla alınabileceğini söylemişsiniz kasa kalitesi çok önemli ve zaten oynadığım oyunlar CS:GO RDR2 GTA 5 Ark tarzı oyunlar.

95W RTX 3050.

Hocam yani anladığım kadarıyla alınabileceğini söylemişsiniz kasa kalitesi çok önemli ve zaten oynadığım oyunlar CS:GO RDR2 GTA 5 Ark tarzı oyunlar.
Csgo Gta5 zaten uçurur. Mux sayesinde Csgo zaten rahatça 300-400 fps. Rdr2 ultra olmasada Dlss performans orta ayarlarda rahatça oynarsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı