ROG STRIX G15 G513QR-HQ204t vs GF-65 Thin

Bütçe
20.000 altı

Bora Akaner

Hectopat
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bütçesi 20 k altında RTX 3060'lı laptopları inceliyorum. Birkaç model arasında kaldım ama temel fark bu ikisi arasında aslında. MSI'dan beğendiğim birkaç model var ama bu ASUS da hoşuma gitti. İlgili laptoplar aşağıda:

Diğer beğendiklerim de burada:

Tam olarak istediğim özellikler aslında şunlar ama bazılarından vazgeçilebilir: RTX 3060, 17"/17.3", boş M.2 slotu. Önerdiğiniz başka modeller varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bütçesi 20 k altında RTX 3060'lı laptopları inceliyorum. Birkaç model arasında kaldım ama temel fark bu ikisi arasında aslında. MSI'dan beğendiğim birkaç model var ama bu ASUS da hoşuma gitti. İlgili laptoplar aşağıda:

Diğer beğendiklerim de burada:

Tam olarak istediğim özellikler aslında şunlar ama bazılarından vazgeçilebilir: RTX 3060, 17"/17.3", boş M.2 slotu. Önerdiğiniz başka modeller varsa yazarsanız sevinirim.

3060 oluyor, 17 inç oluyor, boş m. 2'de oluyor. Şimdiden hayırlı olsun.

GF65 Thin MSI markasının giriş seviyesi oyun bilgisayarı olarak lanse ediliyordu. 20Kya kadar bütçeniz varsa yurtdışından gümrük vergileri dahil GE66 getirebilirsiniz. Türkçe klavye istiyorum derseniz de Monster Tulpar 25 serisi MSI kasası kullanıyor. Aynı zamanda Monster Tulpar 21 de Tongfang kasa kullanıyor ve gerçekten çok ince bir kasaya sahip. Seçeneğiniz bol.

3060 oluyor, 17 inç oluyor, boş m. 2'de oluyor. Şimdiden hayırlı olsun.
Abra A7 kullanıyordum zaten 2017 de almıştım, aldığımdan beri sürekli sorun çıkardı 3 ayda 1 servise göndermek zorunda kaldım. En sonunda da ana kartı yandı parça yok diyorlar 27 Nisandan beri bilgisayarım yok. Bir daha Monster almam ama teşekkür ederim.
GF65 Thin MSI markasının giriş seviyesi oyun bilgisayarı olarak lanse ediliyordu. 20Kya kadar bütçeniz varsa yurtdışından gümrük vergileri dahil GE66 getirebilirsiniz. Türkçe klavye istiyorum derseniz de Monster Tulpar 25 serisi MSI kasası kullanıyor. Aynı zamanda Monster Tulpar 21 de Tongfang kasa kullanıyor ve gerçekten çok ince bir kasaya sahip. Seçeneğiniz bol.
Teşekkür ederim, Monsterı tekrardan almayı düşünmüyorum elimdeki bozulan cihaz az çektirmedi bana (Abra A7). Türkçe klavye güzel olurdu ancak GE66 için vazgeçilebilir. Tekrardan teşekkürler

Abra A7 kullanıyordum zaten 2017 de almıştım, aldığımdan beri sürekli sorun çıkardı 3 ayda 1 servise göndermek zorunda kaldım. En sonunda da anakartı yandı parça yok diyorlar 27 Nisandan beri bilgisayarım yok. Bir daha Monster almam ama teşekkür ederim.

Yalnız bu MSI üretimi. Ürün MSI GP76 modeli, Monster sadece logo basıyor. Kullandığınız muhtemelen Clevo üretimi bir Abra. Abra serisi önermiyoruz zaten.

Yalnız bu MSI üretimi. Ürün MSI GP76 modeli, Monster sadece logo basıyor. Kullandığınız muhtemelen Clevo üretimi bir Abra. Abra serisi önermiyoruz zaten.
Hocam yani bu Monster T7 V25.1'i MSI mı üretmiş Monster için? Steelseries klavyeyi Monster'da görünce ben de şaşırdım bir an. GP76 ile aynı kasa.

Hocam yani bu Monster T7 V25.1'i MSI mı üretmiş Monster için? SteelSeries klavyeyi Monster'da görünce ben de şaşırdım bir an. GP76 ile aynı kasa.

Evet hocam GameGaraj ile aynı olay. MSI üretiyor, bizim firmalar logo basıyor. Teknik servis desteği veriyorlar. MSI içinde karlı bir iş, kendi parasını alıyor hem de servis masrafından da kurtuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı