ROG STRIX G15 HN-076 Cyberpunk'ta düşük FPS veriyor

dogangun14

Femtopat
Daha fazla  
Laptop için ne yaptıysam performans düzelmedi YouTube'da adamlar Cyberpunk gibi oyunlarda 50 60 FPS alırken ben.
20-30-40 arası alıyorum driver güncelledim. Pil yönetiminden performans ayarlarını yaptım gene olmadı sinir krizi geçireceğim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yani böyle bir bilgisayarda bu FPS'leri almak koyuyor
Ryzen 7 4800H
1x16 RAM
RTX 3050 Ti ekran kartı

Laptop için ne yaptıysam performans düzelmedi YouTube'da adamlar Cyberpunk gibi oyunlarda 50 60 FPS alırken ben.
20-30-40 arası alıyorum driver güncelledim. Pil yönetiminden performans ayarlarını yaptım gene olmadı sinir krizi geçireceğim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yani böyle bir bilgisayarda bu FPS'leri almak koyuyor
Ryzen 7 4800H
1x16 RAM
RTX 3050 Ti ekran kartı
Nvidia'nın son çıkardığı sürücülerde performans problemleri var. Sorun yaşamadığınız sürüme DDU ile şimdiki sürücüyü sildikten sonra geçiş yapın.

NVIDIA'nın son çıkardığı sürücülerde performans problemleri var. Sorun yaşamadığınız sürüme DDU ile şimdiki sürücüyü sildikten sonra geçiş yapın.

Hocam teamviver la bana yardımcı olabilme şansınız var mı PC'den anlıyorsanız ben fazla yapmıyorumda.

Nvidia'nın son çıkardığı sürücülerde performans problemleri var. Sorun yaşamadığınız sürüme DDU ile şimdiki sürücüyü sildikten sonra geçiş yapın.
en son driver sürümü yüklü zaten birde

Hocam teamviver la bana yardımcı olabilme şansınız var mı PC'den anlıyorsanız ben fazla yapmıyorumda.

en son driver sürümü yüklü zaten birde
Mesaj başlatamadım o yüzden buraya yazıyorum.

Yapmanız gerekenler;
1- Download the latest official NVIDIA drivers linkinden son sürümü değil, bir önceki sorun yaşamadığınız sürümü indirin. (Yanında WHQL ibaresi bulunan 2-3 sürüm önceki driverı yüklerseniz tahminimce işe yarar.)
2- Display Driver Uninstaller Download version 18.0.5.8 linkinden DDU'yu indirin.
3- Programı açın, açılınca bilgisayarı güvenli modda başlatmanızı isteyecek, otomatik de yapabilir tam hatırlamıyorum.
4- Program tekrar açıldığında zaten otomatik olarak Nvidia'yı seçecek, seçmezse siz seçin.
5- Temizledikten sonra yeniden başlat' seçin, program gerekeni yapacak ve yeniden başlatacak.
6- (Tavsiyem, bilgisayarın internet bağlantısını kesmeniz, otomatik kurmasın diye.) İndirdiğiniz Nvidia driverini çalıştırın ve kurun.
7- Kurulduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve durumu kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı