ROG STRIX G15HF 267 266 ve 265 farkları nedir?

ASUS Teknik Servisine göre fark yokmuş. Benim tek bildiğim 267 alan bir arkadaşta Micron marka bir SSD varken bende WD marka bir SSD var ve benimki 266 koda sahip. Okuma yazma değerleri de tıpatıp aynı bu SSD'lerin bu arada. Muhtemelen satıcı kodları.

ASUS Teknik Servisine göre fark yokmuş. Benim tek bildiğim 267 alan bir arkadaşta Micron marka bir SSD varken bende WD marka bir SSD var ve benimki 266 koda sahip. Okuma yazma değerleri de tıpatıp aynı bu SSD'lerin bu arada. Muhtemelen satıcı kodları.
Anladım teşekkür ederim

Ramler 1x16 olarak geliyor değil mi?

Fark var, ekran kartı Wattları farklı mobil ekran kartlarında Watt ne kadar fazla olursa ekran kartı da o kadar güçlü olur. Çünkü teknik olarak daha fazla güç çekebilir. Aralarında 10w fark var 267 olan 140w diğer iki model 266 ve 265 150w olarak belirtilmiş. Ufak bir fark ama fark farktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada küçük bir test var buradan önemli olduğunu anlayabilirsiniz. 1-2 ya da 3-4 FPS falan oynuyor 10w için, tahminimce çok önemli değil gerçi.

Geri
Yukarı