Çözüldü ROG STRIX G15'te mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatal53

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN347 model laptopa sahibim. Genelde masada kullanıyorum fakat bir iki defa kaldırmam gerekti ikisinde de mavi ekran hatası aldım. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

DMP dosyası 090221-15531-01.rar

Merhaba ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HN347 model laptopa sahibim. Genelde masada kullanıyorum fakat bir iki defa kaldırmam gerekti ikisinde de mavi ekran hatası aldım. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

DMP dosyası 090221-15531-01.rar
Merhaba sorunu nasıl hallettiniz aynı sorunu bende yaşıyorum bataryada kullanırken mavi ekran veriyor servise yolladım onlarda formatlayıp sorunu çözdük diye yolladılar yani servis servislikten bihaber bana dönüş yaparsan deneyimini anlatırsan çok iyi olacak yoksa bu cihazı patlatacağım sinirden

Merhaba sorunu nasıl hallettiniz aynı sorunu bende yaşıyorum bataryada kullanırken mavi ekran veriyor servise yolladım onlarda formatlayıp sorunu çözdük diye yolladılar yani servis servislikten bihaber bana dönüş yaparsan deneyimini anlatırsan çok iyi olacak yoksa bu cihazı patlatacağım sinirden.

Olay Wi-Fi kartından dolayı gerçekleşiyordu bende gidip eski sürüm bir sürücü indirdim böylelikle sorunum çözüldü daha sonrasında da yeni bir sürücü çıkartıp sorunu çözdüler.

Şuan aynı cihazımı kullsnıyorsunuz.bendeki sorun bataryada kullanırken oluyor sürücüler güncel win10 win11 fark etmiyor windowsun bütün mavi ekran hatalarını alıyorum minidump klasörü de boş kayıt yapmıyor acaba anakartla mı ilgili çünkü ssd ekran kartı işlemci ram hepsini test ettim hata yok elektrik kablosu takılı iken sorun yok

Yeni konular

Geri
Yukarı