ROG STRIX G16 2023 alındıktan sonra ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TPM açılınca ve eğer işlemci AMD ise bu sorunlar daha fazla yaşanıyor. Intel işlemcili almak şu an daha mantıklı.

Bu sene Intel'e geçtiler.

Laptop sahiplerine haber: BIOS 308 güncellemesi geldi. MyAsus uygulamasından yükleyebilirsiniz.

Laptop sahiplerine haber: BIOS 308 güncellemesi geldi. MyAsus uygulamasından yükleyebilirsiniz.
Hocam Myasus üzerinden güncellemeyi az önce yaptım,teşekkürler. Benim başka bir sorum olucak. Siz Myasus üzerinden pil bakım modu açık mı kullanıyorsunuz?

Hocam Myasus üzerinden güncellemeyi az önce yaptım,teşekkürler. Benim başka bir sorum olucak. Siz Myasus üzerinden pil bakım modu açık mı kullanıyorsunuz?
Pile hiç müdahale etmiyorum, standart modu neyse onu kullanıyorum.
Yeni BIOS’un açıklamasını bulabildiniz mi?

Pile hiç müdahale etmiyorum, standart modu neyse onu kullanıyorum.
Yeni BIOS’un açıklamasını bulabildiniz mi?
Hocam yükleme yaparken de kaynak vermedi ayrıca yurtdışı kaynaklı forum ve sitelerde de bir bilgi yok. Bulamadım.

Bu ASUS'u anlayamıyorum. BIOS Update geliyor neyin düzeltildiği belli değil. Bende 20-30 FPS düşüş ve oyundan atamalar başladı Update yaptıktan sonra.

Bu ASUS'u anlayamıyorum. BIOS Update geliyor neyin düzeltildiği belli değil. Bende 20-30 FPS düşüş ve oyundan atamalar başladı Update yaptıktan sonra.
Web sitede genel optimizasyon iyileştirmesi olduğu yazıyor. Hangi oyunda fps düşüşü yaşadınız. Mfs ve warzone da fark görmedim ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı