ROG STRIX G16 2023 VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR hatası

• Konuyu başlatan Zenga
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 309

Zenga

Centipat
Mavi ekran sorunu ile karşılaşan var mı arkadaşlar? Ayrıca boş olduğunuz bir anda SSD'nizin son sürümü ne zaman yüklenmiş buraya yazarsanız sevinirim. Benim SSD driverından kaynaklı bir problem olabileceğini düşünüyorum. Yardımcı olmak isteyen varsa her türlü yardıma açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekran sorunu ile karşılaşan var mı arkadaşlar? Ayrıca boş olduğunuz bir anda SSD'nizin son sürümü ne zaman yüklenmiş buraya yazarsanız sevinirim. Benim SSD driverından kaynaklı bir problem olabileceğini düşünüyorum. Yardımcı olmak isteyen varsa her türlü yardıma açığım.

Kod ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ssd kodunu kontrol etmek için istediniz sandım. Mavi ekran kodu şu: video scheduler internal error.

buraya bak.

buraya bak.
Hocam sizin kullandığınız ddu sürüm linkini alabilir miyim acaba?

Hocam sizin kullandığınız ddu sürüm linkini alabilir miyim acaba?
benim kullandığımla alakası yok, sürücü bozuk kurulmuş. güvenli modda DDU ile sen sil (wifi kapalı olsun), son WQL de indirebilirsin. Geforce experience'dan değil. Bildiğin anam babam usulü nvidia notebook driver diyip aratıp indireceksin.

benim kullandığımla alakası yok, sürücü bozuk kurulmuş. güvenli modda DDU ile sen sil (wifi kapalı olsun), son WQL de indirebilirsin. Geforce experience'dan değil. Bildiğin anam babam usulü nvidia notebook driver diyip aratıp indireceksin.
Guvenli modda ddu ile sildim yanlız şuan internette search yapamıyorum ne yapacağım? Ethernet kablosu ile mi bağlayayım?

Guvenli modda ddu ile sildim yanlız şuan internette search yapamıyorum ne yapacağım? Ethernet kablosu ile mi bağlayayım?
Hocam güvenli modda sileceksiniz, sonra güvenli moddan çıkıp indirdiginiz setup driveri hemen kuracaksınız. Eğer internete bağlı olursa windows 11 eski sürümü de otomatik kurar zaten siz ellemeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı