ROG STRIX G16 G614JV vs TUF Gaming A15 FA507XI laptop

ASUS TUF tabii ki 4070 almak varken 4060 mantıksız, söylendigi kadar abartılacak bir ısı durumu yok TUF'un bence düşünmeden TUF alın aynı modeli bir arkadaşım almıştı memnun.
Valla dün bu konuya son mesajı yazdığımda ROG ve Dell arasında kalmıştım ama okuduğum yorumlardan sonra Dell'i de eledim. Sonra düşününce dediğiniz gibi 4070 daha mantıklı geldi. TUF iyidir kötüdür bilmiyorum ama 6 yıldır 2 farklı Monster kullanmış biri olarak, Monster'dan da kötü değildir herhalde diyip bugün TUF siparişi verdim :)
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Valla dün bu konuya son mesajı yazdığımda ROG ve Dell arasında kalmıştım ama okuduğum yorumlardan sonra Dell'i de eledim. Sonra düşününce dediğiniz gibi 4070 daha mantıklı geldi. TUF iyidir kötüdür bilmiyorum ama 6 yıldır 2 farklı Monster kullanmış biri olarak, Monster'dan da kötü değildir herhalde diyip bugün TUF siparişi verdim :)
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
hayırlı olsun nereden ne kadara aldınız?

Hocam bu PC için mi dediniz anlamadım. ROG daha üst segment değil mi TUF'a göre

Arkadaşın önerdiği bilgisayarlar hakkında konuştum tabii ki ROG daha üst segment

Nitro 5 lerde soğutma sorunu olduğunu duymuştum doğrumudur

cihazınız geldi mi?
Henüz gelmedi hocam. Cuma teslimat görünüyor ama korkarım kargoyu geciktirecek Hepsiburada. Hâlâ hazırlanıyor aşamasına geçmedi. Bekliyorum bakalım, biraz kullandıktan sonra buraya da deneyimlerimi yazarım unutmazsam.
Bu arada ileriye dönük de bir not olsun 43.999 TL'ye aldım cihazı.

Geri
Yukarı