ROG STRIX G16 klavyesi bazen tuşları algılamıyor

• Konuyu başlatan isoZz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 558

isoZz

Hectopat
Oyun oynarken klavye tuşlarının anlık gitmesi sorunu sizde de var mı? Yazı yazarken de bazen algılamıyor anlamadım.

@isoZz world of tank oynarken tankı döndürmek için bastığımda dönmüyordu sonra tekrar basıyordum ve dönüyordu. Herhalde yeterli şiddette basmadım diye düşünüyordum. Belki donanımsal ya da yazılımsal problem olabilir çünkü sende de aynı durum var. Bir de NVIDIA 531.41 grafik sürücüsünü yükledikten sonra web tarayıcıda gezerken ekran kararmaları gitti ama arada saniyelik takılma oluyor sende de bu durum var mı? BIOS sürümü 308

@isoZz world of tank oynarken tankı döndürmek için bastığımda dönmüyordu sonra tekrar basıyordum ve dönüyordu. Herhalde yeterli şiddette basmadım diye düşünüyordum. Belki donanımsal ya da yazılımsal problem olabilir çünkü sende de aynı durum var. Bir de NVIDIA 531.41 grafik sürücüsünü yükledikten sonra web tarayıcıda gezerken ekran kararmaları gitti ama arada saniyelik takılma oluyor sende de bu durum var mı? BIOS sürümü 308.

BIOS sürümümüz aynı hocam. Benim NVIDIA driver sürümü 528.66. sorunun kaynağı ne çözemedim belki güncellemeyle düzeltirler. Bende de CS oynarken karakter hareket etmeyi durduruyor.

Oyun oynarken klavye tuşlarının anlık gitmesi sorunu sizde de var mı? Yazı yazarken de bazen algılamıyor anlamadım.

Ben de CS oynarken fark ettim hocam endişelenmeye gerek yok yazılımsaldır. Daha yeni cihaz ilerleyen günlerde düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun klavyesi bazen bazı tuşları algılamıyor. Mesela CS'de koşarken aniden W tuşu çalışmayı kesiyor veya yazı yazarken arada bazı harfler basmıyor eksik yazıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çoklu tuş basma özellliği olmayabilir fakat o laptopta sanmıyorum klavyeye yakın zamanda bir şey döküldümü veya zarar gördü mü?

Geri
Yukarı