ROG STRIX G17 G712LV-H7065 nasıl?

spykobra

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar, bu ASUS ROG modelini beğendim ama ekranın 120Hz olduğu bilgisi var lakin ekran gecikme süresiyle ilgili bir bilgi yok. ASUS'u aradım teknik servisi bilgi vermedi satıcılardan bilgi alabilirsiniz gibi saçma bir şey söyledi. Bilen var mı bu modelin ekran gecikme süresini veya kullanan varsa yazabilir mi?

Arkadaşlar, bu ASUS ROG modelini beğendim ama ekranın 120Hz olduğu bilgisi var lakin ekran gecikme süresiyle ilgili bir bilgi yok. ASUS'u aradım teknik servisi bilgi vermedi satıcılardan bilgi alabilirsiniz gibi saçma bir şey söyledi. Bilen var mı bu modelin ekran gecikme süresini veya kullanan varsa yazabilir mi?

3 Ms diye biliyorum.

Gerçekten her hafta il il gezen bir insan değilsen bu kadar para vermene gerek yok çok daha ucuza bir kasa içinde alabilirsin hatta bir yerlere taşıman gerekli ise ufak kasalar var bu iş için uygun o şekilde bir kasada toplayabilirsin çok daha ucuza gelir.

Bu bilgisayarı almak aklımdaydı ama satıcı hakkında şüphelerim var
Benimde var da aslında ama alanlar çok var. Sadece bu değil omen serilerini de satıyor zannetmiyorum bir sıkıntı olacağını sadece biraz ilgisiz gibiler.
3 Ms diye biliyorum.
Hp omen 17 var o da 144hz ama gecikme süresi 7ms. 7 ms ghosting yapar oyunlarda, kendini hissettirir mi?
3 Ms diye biliyorum.
Hp omen 17 var o da 144hz ama gecikme süresi 7ms. 7 ms ghosting yapar mı oyunlarda, kendini hissettirir mi?

Son düzenleme:
Ben gamers_arena satıcısından bu bilgisayarı trendyol üzerinden satın aldım. Pazar günü elime geçti. Yaklaşık 5 gündür aktif kullanıyorum. Bende alırken ekranın 120 Hz olmasına takılmıştım ama youtube'da 120 Hz vs 144 Hz videolarını izlediğimde aralarında hiç bir fark göremedim ve almaya karar verdim. Hiçte pişman olmadım. Tavsiye ederim. Bilgisayar ile ilgili sormak istedikleriniz olursa buradan cevaplayabilirim.
Pardon bilgisayar'ın model numarasını "H7005" olarak görmüşüm :) Ben gamers_arena satıcısından 1 TB olan modeli satın aldım.

Geri
Yukarı