ROG STRIX G17 G713IE-HX017 vs. Abra A5 V18.2

Boniform

Hectopat
Daha fazla  

Abra A7 V11.5 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook ( RAM özelleştirme kısmından 16 yapılacaktır)

Hangi laptop daha iyi hangisini almak daha mantıklı olur?

ROG hem kasa kalitesi hem soğutma olarak Monster'ı ikiye katlar, ROG.

Abra A7 V11.5 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook ( RAM özelleştirme kısmından 16 yapılacaktır)

ASUS'un kasa kalitesi soğutma ve 500 TL ucuz olması gibi artıları varken Monster'ın tek artısı işlemci. İşlemci ağırlıklı işler yapmayacaksanız ROG alın.

Akşam 5 gibi satın aldım bende abra A7 v11.5 ile Rog strix arasında kalmıştım

Rog strix tercih ettim ikisinin yanyana resimlerine bakınca rog daha premium gibi duruyor bana öyle geldi

Diğer bir konuda arkadaşların bahsettiği gibi soğutma konusu monster da kafamda soru işareti kaldı rog strix in daha başarılı soğutma sistemi olduğu kanaatinde herkes

Abra A7 V11.5 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook ( Ram özelleştirme kısmından 16 yapılacaktır)

ROG Strix kullanan biri olarak ROG modelini al bence. Aralarında ciddi bir fark yok fakat ROG sessizlik, kasa kalitesi, soğutma olarak oldukça iyi.

Rog strix tercih ettim ikisinin yanyana resimlerine bakınca rog daha premium gibi duruyor bana öyle geldi

Diğer bir konuda arkadaşların bahsettiği gibi soğutma konusu monster da kafamda soru işareti kaldı rog strix in daha başarılı soğutma sistemi olduğu kanaatinde herkes
Rog'un premiumluğuna yanaşan pek marka / model yok zaten :D

ROG almayı düşünüyorum ve büyük ihtimalle bugün satın alacağım Trendyol üzerinden. Memnun musunuz?

ROG almayı düşünüyorum ve büyük ihtimalle bugün satın alacağım Trendyol üzerinden. Memnun musunuz?

Bu akşam geldi tam anlamıyla deneyemedim

İlan açıklamasında yazan per key rgb çıkmadı

Sol hoparlöründe hafif cızırtı var

Klavye firmware update yaparken hata verdi ışık kontrolü yapamıyor şu anda

Yarın satıcı ile görüşeceğim

Genel olarak bu kusurları saymazsak iyi gibi çok fazla kullanamadım dışarı çıkmak zorunda olduğum için
Birde Trendyol dan cihazin gelmesi 4 gün sürdü

Geri
Yukarı