ROG STRIX G17 G713IE-HX017 vs. Abra A5 V18.2

Bu akşam geldi tam anlamıyla deneyemedim

İlan açıklamasında yazan per key rgb çıkmadı

Sol hoparlöründe hafif cızırtı var

Klavye firmware update yaparken hata verdi ışık kontrolü yapamıyor şu anda

Yarın satıcı ile görüşeceğim

Genel olarak bu kusurları saymazsak iyi gibi çok fazla kullanamadım dışarı çıkmak zorunda olduğum için
Birde Trendyol dan cihazin gelmesi 4 gün sürdü
Sol hoparlöründeki cızırtı rahatsız ediyor mu ?

Tamam peki almamı önerir misin ?

Klavye konusu bios update ile çözüldü düzgün çalışıyor ama düşündüğümüz gibi per key rgb değil

Cızırtı hoparlörden ziyade sanırım sol tarafta gevşek bişey var ordan geliyor üstten biraz basınç uygulayınca kesiliyor

Şimdi world of tank yüklüyorum orda bı test edicem

Geriye kalanlar ise bence fiyatına göre iyi silent modda sessiz sakin çalışıyor sıcaklık 50 derecelerde geziyor kopyalama yaparken

Yarın firmayı arayacağım bakalım yazan özellikte bilgisayar temin edebiliyor mu üst model de olsa fiyat uygun gelirse iade yapıp alırım yoksa alternatiflere bakacağım

Sanırım tr de satılan birçok g17 de per key keyboard yok

Belki ilerde klavye değişimi ile mevcut makinelere de yapılabilir tabi fiyatta önemli

Işık takıntınız yok ise alınabilir diyebilirim

Bu zırıltı işide muhtemelen kargo da oluştu

Klavye konusu BIOS Update ile çözüldü düzgün çalışıyor ama düşündüğümüz gibi per key RGB değil.

Cızırtı hoparlörden ziyade sanırım sol tarafta gevşek bir şey var oradan geliyor üstten biraz basınç uygulayınca kesiliyor.

Şimdi world of tank yüklüyorum orada bir test edeceğim.

Geriye kalanlar ise bence fiyatına göre iyi silent modda sessiz sakin çalışıyor sıcaklık 50 derecelerde geziyor kopyalama yaparken.

Yarın firmayı arayacağım bakalım yazan özellikte bilgisayar temin edebiliyor mu üst model de olsa fiyat uygun gelirse iade yapıp alırım yoksa alternatiflere bakacağım.

Sanırım TR de satılan birçok G17 de per key keyboard yok.

Belki ileride klavye değişimi ile mevcut makinelere de yapılabilir tabii fiyatta önemli.

Işık takıntınız yok ise alınabilir diyebilirim.

Bu zırıltı işide muhtemelen kargo da oluştu.

Bu modeli ASUS'da ne kadar arasam da bir türlü bulamadım. Siz buldunuz mu?

Bu modeli ASUS'da ne kadar arasam da bir türlü bulamadım. Siz buldunuz mu?

Maalesef çıkmıyor

Ürünlerin girişi arena üzerinden yapılmış özel config olarak getirilmiş olabilir

20 sene bu işlerle uğraştığım için konuya yabancı değilim yanlış anlamayın bunu bilgi için yazıyorum

Bayi kanalı ile marketing kanalı ürünler farklı kodlarla geliyor çoğu zaman marketing ürünleri anlaşmalardan dolayı bayilere açmıyorlar veya tam tersi de düşünebiliriz

Tek satıcıda bu model için gpn teknoloji muhtemelen yüz veya üstü sayıda getirmiş olabilirler

Asustan garanti sorgulaması yaptığımda ürün 8. Ayda faturalanmış gözüküyor bir kamu projesinde de indirim almak için kullanılmış olabilir bu ürünler veya uyguna getirmek için o projenin içine dahil edilmiş olabilir

Satıcıyı arasakda söylemez zaten firma içi bilgiler olduğu için

Geri
Yukarı