ROG STRIX G17 G713PI-LL077 1.800 Euro eder mi?

Bütçe
1800-1900€

Ferhathilal

Zeptopat
Daha fazla  

ASUS ROG STRIX G17 G713PI-LL077​

- 17, 3" WQHD IPS, AMD Ryzen R9-7945hx, 32 GB RAM, 1TB SSD, RTX 4070, ohne betriebssystem fiyatı 1800€. Değer mi sizce? Tavsiye eder misiniz, kronik sorunları var mıdır? Almanya'dan getirmeyi düşünüyorum.

Burada o fiyata aynı özellikte bulamıyorum bildiğiniz sayfa varsa link paylaşabilir misiniz?

Link varsa atabilirmisiniz ben güvenilir sitelerden o fiyatlara bulamadım

Vector laptopun 2023 modelini kendim kullanıyorum (linkteki 2024 model kasası biraz daha büyük) sıcaklık değerleri daha bile iyi olacaktır) gerek sıcaklıklar gerekse de performansı muazzam. Tek eksiği paneli o da harici monitörle çözülebilir. Kendi paneli fena da değil aslında ama (ghosting falan yok) rakiplerinin biraz gerisinde sadece. Maksimum bütçeniz ne kadar hocam?

Teşekkürler

Vector laptopun 2023 modelini kendim kullanıyorum (linkteki 2024 model kasası biraz daha büyük) sıcaklık değerleri daha bile iyi olacaktır) gerek sıcaklıklar gerekse de performansı muazzam. Tek eksiği paneli o da harici monitörle çözülebilir. Kendi paneli fena da değil aslında ama (ghosting falan yok) rakiplerinin biraz gerisinde sadece. Maksimum bütçeniz ne kadar hocam?
Güzel ürün ekran konusunda 17 ve üstü arıyorum 65-70 bin arası son bütçem

Geri
Yukarı