ROG STRIX RTX 3090 OC stoğu olan yer var mı?

1eray1

Decapat
Selamlar, ben eski kullandığım ekran kartım olan RTX 3070 Gaming X Trio'yu sattım ve yerine ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC ekran kartını alacağım. Ancak bildiğim sitelere baktım ancak hiçbir yerde stok bulamadım. Stok bulabileceğim bilindik adını duyurmuş herhangi bir site dolar euro fark etmez. Bir site önerisi yaparsanız minnettar olurum saygılar. Bildiğim siteler: İtopya Vatan İncehesap

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, ben eski kullandığım ekran kartım olan RTX 3070 Gaming X Trio'yu sattım ve yerine ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC ekran kartını alacağım. Ancak bildiğim sitelere baktım ancak hiçbir yerde stok bulamadım. Stok bulabileceğim bilindik adını duyurmuş herhangi bir site dolar euro fark etmez. Bir site önerisi yaparsanız minnettar olurum saygılar. Bildiğim siteler: İtopya Vatan İncehesap.

Sadece meraktan soruyorum. Paranın kaynağı neresidir? Fabrikanızmı var ya da ailenizin mi fabrikası var. Yoksa kendiniz çalışrakmı alıyorsunuz? Sorgulamak gibi değil merak ettim sadece.

3060ti, 3090 oc bunların hepsi, hepsi ama hepsi bir gecede stoklardan kaldırıldı. yoklar. ben 3060TI’li sistem alabilmek için uzun bir yoldan İstanbul’a gittim. RX6700 XT’li sistem ile döndüm. Gerçi hoş, bu daha çok içime sindi ama RTX’lerde dehşet bir stokçuluk var.

Sadece meraktan soruyorum. Paranın kaynağı neresidir? Fabrikanızmı var ya da ailenizin mi fabrikası var. Yoksa kendiniz çalışrakmı alıyorsunuz? Sorgulamak gibi değil merak ettim sadece.

Annem ile babam akademisyenler desem cevaplamış olur muyum?
Ayrıca Üniversitede okuyup bir yandan da internet üzerinden iş yapıyorum

Asus değil ama Msi vatanda ankara ve istanbulda birer mağazada var. Ayrica Hepsiburada'da var. Yine sahibinden'de farklı yerel firmalar da satıyor. Eğer 36-40 bin lira bütçeniz varsa buralardan temin edebilirsiniz.

ASUS değil ama MSI Vatan da Ankara ve İstanbul'da birer mağazada var. Ayrica Hepsiburada'da var. Yine Sahibinden'de farklı yerel firmalar da satıyor. Eğer 36-40 bin lira bütçeniz varsa buralardan temin edebilirsiniz.

Bütçem fazlasıyla yetiyor fakat ben ASUS almaya kararlıyım ama yine de teşekkür ederim bunlarada bakacağımdan emin olabilirsiniz.

Sitenin adı hiç geçmiyor. Yeni bir site olabilir ya da dolandırıcı olup sürekli isim değiştiren. 38000 TL az para değil. Bizim araba zaten 45000 TL, araba parasını bilinmeyen bir siteye yatırmak doğru olmaz.

Geri
Yukarı