ROG STRIX RTX 3090 OC stoğu olan yer var mı?

Sitenin adı hiç geçmiyor. Yeni bir site olabilir ya da dolandırıcı olup sürekli isim değiştiren. 38000 TL az para değil. Bizim araba zaten 45000 TL, araba parasını bilinmeyen bir siteye yatırmak doğru olmaz.
Dediğim gibi sitenin güvenirliği hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim. Ancak Böyle bir sitede stok olduğunu belirtmek istedim. Yoksa zaten değiniz gibi bu devirde 38.000 TL az değil.
Bütçem fazlasıyla yetiyor fakat ben ASUS almaya kararlıyım ama yine de teşekkür ederim bunlarada bakacağımdan emin olabilirsiniz.
Hocam bu arada dediğim siteden almayın büyük ihtimalle araştırmadan almazsınız zaten ama pek iyi bir şeye benzemiyor.

Ayrıca şu şekilde hazir sistem de var. Kart Asus Tuf serisi ama zaten ekran kartı hariç bileşenleri satsaniz ciddi ucuza gelir. Ama ben ugrasmiym derseniz gamegaraj guvenilir.

Dediğim gibi sitenin güvenirliği hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. Ancak böyle bir sitede stok olduğunu belirtmek istedim. Yoksa zaten değiniz gibi bu devirde 38.000 TL az değil.

Hocam bu arada dediğim siteden almayın büyük ihtimalle araştırmadan almazsınız zaten ama pek iyi bir şeye benzemiyor.

Merak etmeyin pek güvenli görünmedi zaten ama yine de teşekkür ederim hocam.

Ayrıca şu şekilde hazir sistem de var. Kart ASUS TUF serisi ama zaten ekran kartı hariç bileşenleri satsaniz ciddi ucuza gelir. Ama ben ugrasmiym derseniz GameGaraj guvenilir.

sağ olun hocam sipariş ettim.

Son düzenleme:
Selamlar, ben eski kullandığım ekran kartım olan RTX 3070 Gaming X Trio'yu sattım ve yerine ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC ekran kartını alacağım. Ancak bildiğim sitelere baktım ancak hiçbir yerde stok bulamadım. Stok bulabileceğim bilindik adını duyurmuş herhangi bir site dolar euro fark etmez. Bir site önerisi yaparsanız minnettar olurum saygılar. Bildiğim siteler: İtopya Vatan İncehesap.

Hocam bende RTX 3090 ASUS ROG white aradım 1 senedir? Bulamadım Almanya'ya gitmişken orada yaşama kararı alacağım kendi düzenimi kuracağım hemen değil ama birkaç sene sonra kartı oradan alacağım şu an 2.000 euro Almanya'da bu kart Türkiye'de ASUS ROG Black serisi mevcut Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC ROG-STRIX-RTX3090-O24G-GAMING 24GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com
Ama ben white sistem toplamak istediğimden Black serisi işime yaramaz alacaksanız alabilirsiniz fiyatı muazam iyi.

Ayrıca şu şekilde hazir sistem de var. Kart ASUS TUF serisi ama zaten ekran kartı hariç bileşenleri satsaniz ciddi ucuza gelir. Ama ben ugrasmiym derseniz GameGaraj guvenilir.

O.C isterseniz bu daha iyidir. Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC ROG-STRIX-RTX3090-O24G-GAMING 24GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com
Selamlar, ben eski kullandığım ekran kartım olan RTX 3070 Gaming X Trio'yu sattım ve yerine ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC ekran kartını alacağım. Ancak bildiğim sitelere baktım ancak hiçbir yerde stok bulamadım. Stok bulabileceğim bilindik adını duyurmuş herhangi bir site dolar euro fark etmez. Bir site önerisi yaparsanız minnettar olurum saygılar. Bildiğim siteler: İtopya Vatan İncehesap.

Gaming gen.
İtopya.
İncehesap.
Teknogenetik.
Teknobiyotik.
Sinerji.gen
İnventus.
Quantumgaming.
Oyunkolik.
Vatan Bilgisayar.
QP Bilişim.
Güvenli TR siteleridir. İyi alışverişler. Hayırlı olsun şimdiden.
Merak etmeyin pek güvenli görünmedi zaten ama yine de teşekkür ederim hocam.

Sağ olun hocam sipariş ettim.

Pek güzel bir sistem değildi açıkçası ama hayırlı olsun.

Geri
Yukarı