ROG STRIX RX 6800 fan çalıştırmıyor

Yazılımdan dolayı fan çalışmama gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bu kartların kendi BIOS'u var sonuçta. Bunların içerisinde fanların devreye girdiği ısılar, hızlar vs gömülü olur. Driver kurmasanız bile fanlar belli bir noktada çalışır. Kartı bence iade edin. 14 gün geçmediyse böyle bir hakkınız var. Diğer türlü garantiye yollayın derlerse fazladan beklemiş olursunuz. @Ömercan5454 Bu arada denemediyseniz kartı 2. Biosa geçirip de bir test edin.

Yazılımdan dolayı fan çalışmama gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bu kartların kendi BIOS'u var sonuçta. Bunların içerisinde fanların devreye girdiği ısılar, hızlar vs gömülü olur. Driver kurmasanız bile fanlar belli bir noktada çalışır. Kartı bence iade edin. 14 gün geçmediyse böyle bir hakkınız var. Diğer türlü garantiye yollayın derlerse fazladan beklemiş olursunuz. @Ömercan5454 bu arada denemediyseniz kartı 2. BIOS'a geçirip de bir test edin.

Benim Palit Dual OC de driver yokken fanlar ölecek gibi dönüyor tersine üfleyince duruyor.

Gaminggen sitesinde iade ile ilgili birşey görünmüyor aradıgımda ise yurtiçi kargo ile yollayın kontrol sağlayalım diyorlar fakat böyle yaparsamda yolladıgıma dair bir kanıt olmucak değil mi ne yapmam gerekiyor bu konuda

Gaminggen sitesinde iade ile ilgili birşey görünmüyor aradıgımda ise yurtiçi kargo ile yollayın kontrol sağlayalım diyorlar fakat böyle yaparsamda yolladıgıma dair bir kanıt olmucak değil mi ne yapmam gerekiyor bu konuda
Böyle bir şekilde mağdur etmezler merak etmeyin yavaş çalışan ama güvenilir bir firma. Şikayetvar'a yazınca daha hızlı yapıyorlar işlemleri bence gönderin sizin gibi sorun yaşayan herkes böyle gönderiyor.

Geri
Yukarı