ROG STRIX RX480 8 GB idare eder mi?

serhanszs

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce ASUS ROG STRIX RX570 4 GB OC kullanıyordum. Kendisi yandı, şimdi ücretsiz şekilde buldum. ROG STRIX 480 8 GB OC version 2. el mining yapılmamış. Beni 2 yıl idare eder mi? Bazı yerlerde kornik sıkıntılı falan diyorlar karta, anlamadım fazla. İyi günler.

Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce ASUS ROG STRIX RX570 4 GB OC kullanıyordum. Kendisi yandı, şimdi ücretsiz şekilde buldum. ROG STRIX 480 8 GB OC version 2. el mining yapılmamış. Beni 2 yıl idare eder mi? Bazı yerlerde kornik sıkıntılı falan diyorlar karta, anlamadım fazla. İyi günler.
Kullan gittiği yere kadar. 1080P de işinide görür çoğu oyunda

Ücretsiz ise yapıştır. Hala günümüz oyunları için güzel bir kart.

Ücretsiz şekilde derken? Birisi hediye falan mı veriyor yoksa Letgo'da ücretsiz falan mı buldun? Anlamadım

Almanya'dan tanıdık geliyor onun arkadaşında varmış kullanmıyormuş tanıdığa vermiş oda bana verecek.

Ücretsiz ise kullanıp kullanmamayı sorman tuhaf. Bir şey kaybetmeyeceksin zaten. Keza yanan ekran kartın 570'den daha güçlü bir kart 480.

Kronik sıkıntılı falan diye duydum bir de 2. el ya ondan sordum.

Almanya'dan tanıdık geliyor onun arkadaşında varmış kullanmıyormuş tanıdığa vermiş oda bana verecek.

Kronik sıkıntılı falan diye duydum bir de 2. el ya ondan sordum.
Wattman hatası var kronik sorunu bu. Bedava diyorsun bedava mal baldan tatlıdır hocam.
ASUS ROG STRIX modelinde wattman sorunu da yok diye biliyorum asus dual yada msı armor modellerin de daha çok ön plan da wattman hatası.

Geri
Yukarı