Rogue Legacy için Cheat Engine Steam'de ban sebebi mi?

554130

Decipat
Hocalarım selam. Steam'den "Rogue Legacy" adında bir oyun satın aldım. Oyunun tüm Steam başarımlarını yaptım bir tanesi kaldı o da "15 veya daha az kez ölerek oyunu bitirme" başarımı. Bunu tamamlamak için oyunda yeni bir profil açıp Cheat Engine kullanarak paramı sınırsız yapıp her şeyi satın almak istiyorum. Oyunun Steam mağaza sayfasında herhangi bir VAC ban koruması olduğu vs. yazmıyor fakat yine de biraz tırstım hesabımın ban yemesini istemiyorum. Sizce ban yer miyim?

Not: Oyun singeplayer bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda herhangi bir hile korumasi bulunmuyor. Bu oyundan yasaklama almazsiniz.

hesabımın ban yemesini istemiyorum.

Cheat Engine kullanimi icin direkt olarak hesaba yasaklama vermiyorlar. Eger hileyi kullandiginiz oyunda hile korumasi mevcut ise o zaman kendi Anti-Hile sisteminden yasaklama alirsiniz. Bunun haricinde yasaklama verilmez.

Oyunda herhangi bir hile korumasi bulunmuyor. Bu oyundan yasaklama almazsiniz.

Cheat Engine kullanimi icin direkt olarak hesaba yasaklama vermiyorlar. Eger hileyi kullandiginiz oyunda hile korumasi mevcut ise o zaman kendi Anti-Hile sisteminden yasaklama alirsiniz. Bunun haricinde yasaklama verilmez.
çok teşekkür ediyorum hocam. O zaman gönül rahatlığıyla bu oyunda cheat engine açabilirim değil mi?

O zaman gönül rahatlığıyla bu oyunda Cheat Engine açabilirim değil mi?

Hile korumasi bulunmayan herhangi bir oyunda kullanabilirsiniz. Yalniz dikkat etmeniz gereken bir husus daha var. Steam magaza sayfasinda ücüncü parti Anti-Hile korumalarini belirtmiyorlar. Mesela PUBG'de hile korumasi var ama, magazaya girince bir sey yazmiyor.

Sizin bahsettiginiz oyunda ise herhangi bir koruma yok. Oyun zaten tek oyunculu.

Hile korumasi bulunmayan herhangi bir oyunda kullanabilirsiniz. Yalniz dikkat etmeniz gereken bir husus daha var. Steam magaza sayfasinda ücüncü parti Anti-Hile korumalarini belirtmiyorlar. Mesela PUBG'de hile korumasi var ama, magazaya girince bir sey yazmiyor.

Sizin bahsettiginiz oyunda ise herhangi bir koruma yok. Oyun zaten tek oyunculu.
Tamamdır hocam anladım dediğinizi. Çok teşekkür ediyorum kusura bakmayın akşam akşam rahatsız ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı