Steam Steam'den oyun indirmek için Cheat Engine kullanılırsa ban yenir mi?

Cheat Engine indirmeyi hızlandırıyor mu?

Hayır sadece gözüken hızı yavaşlatma oranında daha fazla gösteriyor. Atıyorum 1 mb/s indirme hızınız var ve siz Steam'in hızını yarı yarıya düşürdünüz. İndirme hızı da 2 mb/s'ye çıkmış gibi gözüküyor ama uygulama yarı hızda çalıştığından siz 2 saniyede 2 MB indirmiş oluyorsunuz yani hiçbir şey değişmiyor. Boşuna heveslenmeye gerek yok.

Teşekkürler.

Hızlandırıyor diye biliyorum.
Hızlanmıyor, rakam değişiyor. Ban yeme riskinizde var. Öyle birşey olsa neden insanlar fiber internet falan bağlatma gereği duysun, herkes en ucuz interneti kullanıp 1000 mbit hızında indirme yapar. Bunu açıklatmanız bile komik kusura bakmayın ama.

Cheat Engine ile gerçekten hız artacağını mı düşündünüz? Ciddi misiniz? Böyle şeylere girişmeyin herkese söylüyorum. İnternet hızınız neyse o. Onun üstüne çıkamazsınız arkadaşlar.

Hızlanmıyor, rakam değişiyor. Ban yeme riskinizde var. Öyle bir şey olsa neden insanlar fiber internet falan bağlatma gereği duysun, herkes en ucuz interneti kullanıp 1000 Mbit hızında indirme yapar. Bunu açıklatmanız bile komik kusura bakmayın ama.

Hocam cahilliğime verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı