Cheat Engine'den Dolayı VAC Ban Yer miyim?

Felucar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, tüm konuları aradım taradım ama soruma cevap bulamadım.

Bilgisayarımda Cheat Engine yüklü. Epic Games'ten aldığım Borderlands'te kullanıyorum. Cheat Engine'i açmadan önce Steam'i tamamen kapatıyorum. B(ban yemedim, CS:GO'da da kullanmıyorum. Envanterim olduğu için endişeleniyorum sadece

Buna rağmen ban yer miyim?

Yanlış hatırlamıyorsam fazla reportlandığım zaman ya da VAC ban dalgasında Steam dosyaları kontrol ediyor. Burada Cheat Engine olması sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, tüm konuları aradım taradım ama soruma cevap bulamadım.

Bilgisayarımda Cheat Engine yüklü. Epic Games'ten aldığım Borderlands'te kullanıyorum. Cheat Engine'i açmadan önce Steam'i tamamen kapatıyorum. B(ban yemedim, CS:GO'da da kullanmıyorum. Envanterim olduğu için endişeleniyorum sadece

Buna rağmen ban yer miyim?

Yanlış hatırlamıyorsam fazla reportlandığım zaman ya da VAC ban dalgasında Steam dosyaları kontrol ediyor. Burada Cheat Engine olması sıkıntı yaratır mı?
Ben cheat engineyi Steam deki Borderlands 2 de kullandım ban yemedim.

Oyun dosyaları sadece VAC korumalı sunucuya bağlandığınız andan itibaren kontrol edilir. Sistemdeki tüm dosyaları taramaz.

Cheat Engine oyuna enjekte edilmediği sürece o oyundan yasaklama alma ihtimaliniz yok.

Borderlands'de VAC koruması bile yok. Hile yazılımı sırf arkada açık diye hiçbir oyundan yasaklama almazsınız. Eğer oyuna direkt olarak enjekte etmezseniz tabii.

teşekkürler hocam. bırakın csgo'yu ben steami kapatıp açıyorum cheat engine'yi :)
Evet yaratır. Daha önce bu şekilde ban yedim. Bulundurmanızı tavsiye etmem.
nasıl ban yedin?

Hiçbir şey olmaz, merak etmeyin. Cheat Engine sadece sistemde mevcut diye yasaklama almazsınız.

Cheat Engine açık olduğu halde CS: GO'ya girseniz bile en fazla VAC hatası alırsınız, fakat yasaklanmazsınız. Burada önemli olan nokta Cheat Engine'in oyuna enjekte edilip edilmediği.

Yeni konular

Geri
Yukarı