Rokaplay'den gelen oyun indirilmeli mi?

insann

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki aşamaları yaptım ve Zombie Solitaire 2 Bölüm 1 adlı oyunu talep ettim. 2 Kasım'da Steam kodu olarak geleceğini belirttiler fakat şimdi Google Drive linki şeklinde geldi. Ne yapmalıyım sizce? Direkt linke çevirdim bu arada.

Kod:
https://drive.google.com/u/0/uc?export=download&confirm=fQut&id=18Hsmi2R81zwRWB3yi9izLj
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki aşamaları yaptım ve Zombie Solitaire 2 Bölüm 1 adlı oyunu talep ettim.2 Kasım'da steam kodu olarak geleceğini belirttiler.Fakat şimdi google drive linki şeklinde geldi.Ne yapmalıyım sizce?Link Google Drive - Virus scan warning (direkt linke çevirdim bu arada).
Bu arada Rokaplay gmaili atan yer.
@SiyahPassat .

Acaba Metin Belgesini upload edip oyun kodlarını onun içine mi koydular dedim ancak ne için böyle bir şempanzeliğe girilsin anlam veremedim. Dediğiniz gibi indirilmemesi lazım.
Bir şeyi uzun yoldan yapıyorlarsa başka bir niyetleri var demektir. Muhtemelen virüs var oyun dosyalarının içerisinde.

1636232924238.png

@ItsAllGoodman teşekkürler, fakat @adanalı ayhan önce yazdığı için onun mesajınız çözüm olarak raporladım. İkinize de teşekkürler.

Geri
Yukarı