Roketatar'a susturucu takılır mı?

Aeif

Centipat
Yer
Iacon City
Daha fazla  
Dün açtığım "Füzeye susturucu takılır mı?" konusundaki cevaplara bakarken aklıma böyle bir fikir daha geldi. Bahsettiğim konuda füzelere ve roketlere susturucu takmanın mantıklı olmayacağını öğrenmiş olduk. Peki ya namluya uygun boyutta bir susturucuyu direkt roketatar/tanksavar üzerine takarsak ne olur? Cevaplarınızı bekliyorum. (Bu konuları çok lazım olduğu için açmıyorum. Amacım biraz mizah biraz komedi, lütfen aşırı ciddi "yok olmaz öyle şey kahvaltı da ne içtin?" Gibi cevaplar yazmayın.) Teşekkürler.

Son düzenleme:
Dün açtığım "Füzeye susturucu takılır mı?" konusundaki cevaplara bakarken aklıma böyle bir fikir daha geldi. Bahsettiğim konuda füzelere ve roketlere susturucu takmanın mantıklı olmayacağını öğrenmiş olduk. Peki ya namluya uygun boyutta bir susturucuyu direkt roketatar/tanksavar üzerine takarsak ne olur? Cevaplarınızı bekliyorum. (Bu konuları çok lazım olduğu için açmıyorum. Amacım biraz mizah biraz komedi, lütfen aşırı ciddi "yok olmaz öyle şey kahvaltı da ne içtin?" Gibi cevaplar yazmayın. Teşekkürler.

Tank susturucuları var ancak tanktan bile ağır ve büyükler ve yine de az da olsa ses çıkıyor.

Susturucu mermilere takılır henüz patlayıcı mermilere takılıyor mu bilmiyorum.

Hocam ben askerdeyken acemi birliğini tanksavar takımında yaptım. RPG 7 roketatar, L.A.V ve GTT kullandım. Susturucu çok zor.

Geri
Yukarı