Haç işaretli kolye takılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne dayak yemesi ya? Kimsenin fiziksel bir harekette bulunmaya hakkı yok. Bulunsa bile o da karşılığını verir. Fiziksel bir harekette bulunmaya kalkışan birine o da karşılığını verir.
Konu niye hortlamış anlamadım. Oruç tutmuyor diye dayak atılan bi ülke olduğumuzu unutuyorsunuz sanırsam.

Konu niye hortlamış anlamadım. Oruç tutmuyor diye dayak atılan bi ülke olduğumuzu unutuyorsunuz sanırsam.
Biri bana öyle bir şey yaparsa ben de ona karşılığını veririm. Durduk yere kimse bana karışamaz. Dediğinizi anladım ama biri bana fiziksel bir harekette bulunursa ben de ona karşılığını veririm.

Kişi meselenin dini boyutunu önemsiyorsa yaptığı doğru değildir. Ayrıca insanlar tarafından Hristiyan olduğu önyargısına da sebep olur. Bunu dışında zaten dini boyutu umrunda değilse her istediğini yapar. Son olarak bence bu o kişinin kültürel olarak asimile olduğunun da göstergesidir.

Benim şahsi fikrim, çevrene bağlı. Eğer tutucu bir çevre de yaşıyorsan çok yüksek ihtimal sorun olur. Ama biraz daha açık bir çevre de yaşıyorsan pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum, bence takma derim, çünkü seni dövmeye çalışan bile olabilir.
Dövmeye çalışan olursa o da karşılığını verir. Karışanlar kim oluyor da karışıyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı