Rolex saat nerede satılabilir?

Sanemi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim Rolex datejust saatim var orijinal satmak istiyorum fakat nereden saticagimi bilmiyorum. Letgo'ya veya Sahibinden'e koymali miyim?

Benim Rolex datejust saatim var orijinal satmak istiyorum fakat nereden saticagimi bilmiyorum. Letgo'ya veya Sahibinden'e koymali miyim?

Özel bir saatçiye gidebilirsiniz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra faturası varsa orijinal olduğu anlarsa gerekli teklifi verir sakın o tarz Online sitelere koyma alır ondan sonra iade eder sahte bir Rolex gönderir hiçbirşeyde kanıtlayamazsın adalet yok.

Rolex gibi saati Online satış yerlerine koymamanız sizin için daha iyi. Online ortamda çok değerli olduğu için ve yüksek değerden satılacağı alıcı çıkmaz zaten.

Nadirliğine ve kondisyonuna göre on binlerce dolar olabiliyor o saat. Letgo'ya falan koymayın bence de, kötü niyetli insanlar hemen üşüşür.

Arkadaşların önerisi haricinde bir Türk saat forumu var, Google'a yazınca çıkar zaten. Eğer ilan bölümü varsa oraya koyabilirsiniz. İlan bölümü yoksa da bu soruyu oradan sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı