Rollercoin para yatırma

Kingslayer44

Decapat
Arkadaşlar, size Rollercoin ile ilgili birkaç sorum olacak.
Öncelikle bu siteye para yatırmak (kripto para transfer etmek) mantıklı mı?

Doge Ethereum BNB BTC olarak gönderim yapılıyor ya hangisinin işlem ücreti az ve en az (TL olarak) hangisiyle gönderim yapabiliriz?

Ben iki gün oynamayla 124.518 th/s güce ulaştım mesela minerslarda 2.6 rlt ile alınan miners 1160 GH/s veriyor. Bildiğim kadarıyla th ghdan daha yüksek bir değer yani sizce para gönderip miners almam mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir ara oynuyordum, baya da ilerlemiştim her şeyi fullemiştim oyunlarda. Sonra baktım 1 haftadır oynuyorum gelen para çok az, miner almak için gerekenin 1/3'ünü ile tamamlayamayınca bıraktım. Bırakınca sıfırlanıyor zaten bi süre sonra. Şimdi tekrar başlıyorum bakalım konuyu takipteyim.

Eğer mantıklıysa yatırım yapmayı düşünüyorum doge mesela atıyorum minimum ne kadar gönderiliyor bilmiyorum (100 tane galiba). Gönderdiğini kısa vadede çıkarıp geri kaara geçiyorsa yatırım yapılabilir bilen biri varsa bizi bilgilendirirse sevinirim.

Bildiğim kadarıyla th ghdan daha yüksek bir değer
Th, Gh'dan daha büyük bir değermiş sanırım. En ucuz miner 2,60 LRT o da 1160Gh veriyor. Değmez gibi para yatırmak. Neden bıraktığımı şimdi hatırladım sanırım.
1637543197581.png

Th, Gh'dan daha büyük bir değermiş sanırım. En ucuz miner 2,60 LRT o da 1160Gh veriyor. Değmez gibi para yatırmak. Neden bıraktığımı şimdi hatırladım sanırım.
Eki Görüntüle 1222754
Hocam'ın dediği doğrudur. Yani 124.518 kazım gücünüz 125.678 olacak. Şuan marketten bir şeyler almak mantıklı değil gibi duruyor. Ucuz minerlardan almanızı hiç önermem çünkü rlt başına çok az kazım veriyor. Ayrıca şu siteden ne kadar kazanıcağınızı hesaplayabilirsiniz.

Aslında hiç para yatırmadan da kazanmak mümkün. Bu tarz sistemler insanlara bir şeyler kazandırmaz ise ayakta duramazlar ki bu site bildiğim kadarıyla 3 senedir insanlara ödeme yapmakta. Ufak bir hesaplama yapalım rollerbuddy sitesi ile. Günde 90-100 oyun oynasak yaklaşık olarak 400.000 Th/s kazım elde ederiz. Şu anki bitcoin'in network power gücünü baz alırsak (10.306 Eh/s) aylık olarak 5030 Satoshi kazanırız. Bu da 2,93 (32,96tl) dolar yapar. Kabataslak böyle bir sonuç çıkıyor. Ayrıca 10.000 Satoshi olunca çekim yapabiliyoruz.

Oyunlar eğlenceli ama aylık 32 TL'ye değmez şöyle yapılabilir gibi 3 4 ay hiç para çekmeden Full oyun oynayıp bu süreçte rlt kasılıp gelen rltyle miners alarak üstünede düzenli oyun oynayarak gelir artırılabilir en azından aylık 500 TL falan verecek seviyeye gelse uğraşılabilir işsiz adam için.

Oyunlar eğlenceli ama aylık 32 TL'ye değmez şöyle yapılabilir gibi 3 4 ay hiç para çekmeden Full oyun oynayıp bu süreçte rlt kasılıp gelen rltyle miners alarak üstünede düzenli oyun oynayarak gelir artırılabilir en azından aylık 500 TL falan verecek seviyeye gelse uğraşılabilir işsiz adam için.
O kadar işsiz adam gidip Metin 2 oynasa sağlam para kazanır.

Geri
Yukarı