Ronaldo beşiktaşa hayırlı olsun

Gelmez, Türkiye ligi'nde oynamak yerine kariyerini geldiği yerde 'Sporting Lizbon'da bitirmek isteyecektir. Geçmiş sevdasını çöp United'a giderek gösterdi zaten.
Kesin gelir demedik zaten ama Guti ve Pepe'ye de aynen böyle diyordunuz, sonuç Beşiktaş oldu.

Kesin gelir demedik zaten ama guti ve Pepe'ye de aynen böyle diyordunuz, sonuç Beşiktaş oldu.

Klasik Beşiktaş taraftarı ah be kardeşim sen gerçekten inanıyor musun dünyanın en golcü adamının sıradan bir İngiliz takımından 8 yiyen takıma geleceğini? Guti iyi topçu ona söz etmem ancak Pepe'nin bu kadar yukarılarda tutulacak bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Madrid zamanında da Ramos'un gerisinde kaldı hep zaten. Fanatikliği bırakıp gerçekliğe bakın.

Klasik Beşiktaş taraftarı ah be kardeşim sen gerçekten inanıyor musun dünyanın en golcü adamının sıradan bir İngiliz takımından 8 yiyen takıma geleceğini? Guti iyi topçu ona söz etmem ancak Pepe'nin bu kadar yukarılarda tutulacak bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Madrid zamanında da Ramos'un gerisinde kaldı hep zaten. Fanatikliği bırakıp gerçekliğe bakın.

Biz İngiliz takımdan 8 yemişiz sizde köy takımdan 6 yediniz ;)

Dünyanın en iyi stoperlerinden olan Pepe, dünyanın en iyi Maestro'su Guti 8 yiyen takıma geldi ama Avrupa Ligi kaldıran Galatasaraya değil. Pepe'ye laf ediyorsanız sadece Real kariyerini izlemenizi tavsiye ederim. Ligimize gelen en iyi stoper. Madrid zamanında son senelerinde Ramos ön plana çıkınca geri planda kaldı, doğruları konuşuyoruz burada. Fanatiklik değil, gerçekleri konuşuyoruz. Ronaldo kesin gelmez ama Pepe ve Guti'ye de öyle deniliyordu ve geldi. Adriano geldi ya bu kulübe Adriano. Dünyanın en iyi beklerinden. Barça'nın as bekiydi adam.

Yeni konular

Geri
Yukarı