Ronaldo beşiktaşa hayırlı olsun

Tamam en kupa kaldıran sensin. Fenerbahçe'yi avrupada destekleyen insanım fanatik mi oluyorum yani? Sizin kadar çirkef bir takım veya taraftar görmedim. Zaten Türkiyenin iki büyük takımı var Galatasaray ve Fenerbahçe. Ne zaman ki Trabzon ve Beşiktaş'ta derbi olarak sahaya çıktı o zamandan beri işler değişti zaten.
Derbiyi sadece ülkenin büyük takımlarının maçı olarak bilen bir fanatiksin. Başka söze yer yok.

E biz 8 yedik sonra goodbye liverpool dedik.
Galatasarayliysan once 6 yediniz sonra tekrar 6 yediniz.
Fenerbahceliysen 6 aydir savasta olan ulkenin takimini yenin :D

Bana fanatik diyen elemanlara bak :D. Galatasaraylıysan Fenerbahçeliysen diyor. Sesli güldüm gerçekten. Hele şu Ronaldo bize gelir falan demenize ayrı patladım. Umarım Ronaldo gelir de bir 10 sene sonra bize Ronaldo geldi diye küçüklüğünüzü kapatmaya çalışırsınız. Konu kilitlenebilir.

Bakın ne buldum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-03 124119.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-03 124119.png
    617,2 KB · Görüntüleme: 30
Beyler iyi güzelde,ben bu adamla konuşurken
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gibi bi ses çıkıyor anlamadım ronaldo çinli miydi

Ev.

Tamam en kupa kaldıran sensin. Fenerbahçe'yi Avrupa'da destekleyen insanım fanatik mi oluyorum yani? Sizin kadar çirkef bir takım veya taraftar görmedim. Zaten Türkiye'nin iki büyük takımı var Galatasaray ve Fenerbahçe. Ne zaman ki Trabzon ve Beşiktaş'ta derbi olarak sahaya çıktı o zamandan beri işler değişti zaten.

Sevinmek icin sevmedik.
Kupa icin tutmadik.
(Kupa bardak olan degil 12 yil olacak unutmussundur dedim)

Bana fanatik diyen elemanlara bak :D. Galatasaraylıysan fenerbahçeliysen diyor. Sesli güldüm gerçekten. Hele şu ronaldo bize gelir falan demenize ayrı patladım. Umarım ronaldo gelir de bir 10 sene sonra bize ronaldo geldi diye küçüklüğünüzü kapatmaya çalışırsınız. Konu kilitlenebilir.

Yazacak daha bir şey bulamamis kilitlenebilir diyor
21 sezonunda yedegin yediginin yedegini aldiniz.
Köprüde siyah beyaz bayrak dalgalandi hatırlatırım :D

İngiliz takımından 8 yiyen takım...
Üstünden yıllar geçen maçın neden konuşulduğunu anlamıyorum. Konuşacaksan sonraki eşleşmede Beşiktaş'ın Liverpool'u elediğini de konuşacaksın. Fenerliysen ŞL hasretin yüzünden Beşiktaş'ı kıskanmanı anlarım ancak Galatasaraylıysan durum holiganlığa giriyor. Ülke futbolunun gelişmemesinin sebeplerinden biri de siz holiganlarsınız.
Pepe'nin de yukarıda tutulacak bir topçu olmadığını söylemişsin, anladım ben seni :D

Sevinmek icin sevmedik.
Kupa icin tutmadik.
(Kupa bardak olan degil 12 yil olacak unutmussundur dedim)

Fenerbahçe'li değilim hacı. Ronaldo geldiği zaman yaz buraya konu kilitlenmesin sorun yok. Hiçbir zaman gelmeyeceği için sadece 8 yediğinin ve ülkenin sözde en büyük takımlarının arasında en küçüğü olduğun için fanatikliğe devam et. Kahvemi yudumlamaya gidiyorum şimdi. Hadi eyvallah.

Fenerbahçe'li değilim hacı. Ronaldo geldiği zaman yaz buraya konu kilitlenmesin sorun yok. Hiçbir zaman gelmeyeceği için sadece 8 yediğinin ve ülkenin sözde en büyük takımlarının arasında en küçüğü olduğun için fanatikliğe devam et. Kahvemi yudumlamaya gidiyorum şimdi. Hadi eyvallah.

Bunu hiçbir zaman unutma siz yokken biz vardık.

Yanında olup o kahveye bir şeyler atmak vardı ama neyse. Galatasaray'lı bir holigansın, 4 yıldız ve o UEFA çupasından başka bir şey bilmiyorsun. Sen şimdi Marcao Pepe'den iyi falan dersin :D

En azından Tuzlaspor'dan 6 yemiyoruz, Torres'li Liverppol'dan 8 yiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı