Ronic Gainer Ultimate nasıldır?

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar bu ürün kilo aldırıyormuş, arkadaş tadını beğenmediği için bana verdi. Açılmış, sadece 2 ölçek kullanılmış yani ağzına kadar dolu. Kilo aldırdığı için bende kullanmak istemiyorum. Açılmış olduğu için satılır mı kaça gider hepsi ayrı ayrı acaba? Kilo aldırmasa ben kullanmak isterdim. Creatine kullanıyorum sadece Kingsize marka.
IMG_20230610_131758.jpg

Arkadaşlar bu ürün kilo aldırıyormuş, arkadaş tadını beğenmediği için bana verdi. Açılmış, sadece 2 ölçek kullanılmış yani ağzına kadar dolu. Kilo aldırdığı için bende kullanmak istemiyorum. Açılmış olduğu için satılır mı kaça gider hepsi ayrı ayrı acaba? Kilo aldırmasa ben kullanmak isterdim. Creatine kullanıyorum sadece kingsize marka.Eki Görüntüle 1815001

Kullanmamanızı tavsiye ederim, merdivenaltı üretim yapıyor çöpic denilen firma, sağlığınız daha önemli.

Hocam bilinçli biri almaz onu, ölü bir fiyattan satmanız lazım satmak istiyorsanız.

Ölü fiyattan ben olsam almam hem açık hem ölü fiyat. Ne olduğu belli değil ya içine bir şey katılmışsa? Bu riske girmez kimse o yüzden büyük ihtimalle çöp olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı