Run Nutrition Creatine vs Ronic Nutrition Creatine Ultimate

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Bu üç ürün arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Bu ürünleri daha uyguna bulamam diye düşünüyorum. En etkili güvenilir ve en fazla servise odaklanarak almak istedim hangisi daha iyidir?

https://www.trendyol.com/ronic-nutr...-39342909?boutiqueId=612803&merchantId=120731 (en az güvendiğim ve yarısının aroma olduğundan dolayı almayı en az düşündüğüm ürün)

Bu üç ürün arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Bu ürünleri daha uyguna bulamam diye düşünüyorum. En etkili güvenilir ve en fazla servise odaklanarak almak istedim hangisi daha iyidir?

https://www.trendyol.com/ronic-nutr...-39342909?boutiqueId=612803&merchantId=120731 (en az güvendiğim ve yarısının aroma olduğundan dolayı almayı en az düşündüğüm ürün)
''Aralarından'' en iyisi mysupplement.

''Aralarından'' en iyisi mysupplement.

diğerleri kötü müdür çünkü 60 veya 70 servis olanları almayı düşünmüştüm. ronic nut. değil diğer ikisinden hangisi daha iyidir ve etki olarak mysupplementten farkı var mıdır?

diğerleri kötü müdür çünkü 60 veya 70 servis olanları almayı düşünmüştüm. ronic nut. değil diğer ikisinden hangisi daha iyidir ve etki olarak mysupplementten farkı var mıdır?
Supplement kendim de kullanmadığım için çok bir bilgim yok. Aralarından sadece MySupplement bilinir ve güvenilir bir marka. BigJoy'un alt markası ve hammadde kalitesi fena değil.

Ben Mysupplement aldım hocam gayette iyiydi zaten kreatin kreatindir farklı bir maddeyle elde etmiyorlar monohidrat olsun yeter.

Run nutration 60 servis ve hediyeleri güzel fakat bazıları hafif şeker tadı var karıştırılmış olabilir diyor bilemiyorum.
Ssn ise 70 servis hediyesi yok bu ikisinden hangisini alsam kararsız kaldım.

Run nutration 60 servis ve hediyeleri güzel fakat bazıları hafif şeker tadı var karıştırılmış olabilir diyor bilemiyorum.
Ssn ise 70 servis hediyesi yok bu ikisinden hangisini alsam kararsız kaldım.
Hocam şeker tadı varsa uzak durun aromasız olup şeker tadı varsa tabii aromalıysa normal zaten ama benim bildiğim kreatin tatsızdır hafif badem acısı gibidir.

Geri
Yukarı