Root ile neler yapılır?

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba şu an rootu kurdum var ancak ben daha kişiselleştirme adına bir şeyler arıyorum. Mesela iPhone kontrol merkezi veya rootlu Launcher tarzı. Neler önerirsiniz? @Umut Nas

Emoji paketini, açılış animasyonunu vb. değiştirebilirsiniz.

Root tek değil de custom ROM öneririm stock romun bloatlarından ve kişileştirme kıtlığından kurtarıyor. Kurmayacaksan da şarj limitleme, bloat uygulamaları silme, overclock, reklam engelleme falan yapabilirsin aklıma bunlar geldi.

Root ile overclock yapamazsınız. Root'u bir amaç için kurmadıysanız root çok boş olur.
Magisk ve Xposed modülleri deneyip cihaz deneyimini geliştirebilirsin. Stok ROM içinde ki gereksizleri kaldırıp cihazı seri hale getirebilirsiniz.

Mesela root ile sistem uygulamalarını silebilirsiniz.
Onu ADB ile de yapıyorum. Onun pek özelliği yok gibi.
Root ile overclock yapamazsınız. Root'u bir amaç için kurmadıysanız root çok boş olur.
Magisk ve Xposed modülleri deneyip cihaz deneyimini geliştirebilirsin. Stok ROM içinde ki gereksizleri kaldırıp cihazı seri hale getirebilirsiniz.
Kişiselleştirme için modül önerir misiniz? Yani mesela iPhone X modellerinde ki gibi son uygulamalar menüsü animasyonu arıyorum mesela. Tam o geçişi.

Kişiselleştirme için modül önerir misiniz? Yani mesela iPhone X modellerinde ki gibi son uygulamalar menüsü animasyonu arıyorum mesela. Tam o geçişi.

LSposed modülünü indirip içindeki kişiselleştirme modüllerine bakabilirsiniz. iPhone X son uygulamalar menüsü var mıdır bilmem ama Framework kişiselleştirmeleri Xposed/LSPosed üzerinden geçer.

Geri
Yukarı